Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
107 gösterim
500 only test e kullanıyorum aburaihan bitti elime gep geçti onu kullanıyorum kutunun her iki tarafıda bandrollüydü ancak ge-pharma.eu sitesinden kod kısmından kontrol ettiğimde site hiç bir yanıt vermiyor sayfa yenileniyor başka bi kod yazsamda aynı şey oluyor sizce her iki tarafıda orjinal bandrollü gep pharma enantholic ürününün sahte olma ihtimali yüksekmidir? Rengi iran ile aynıydı sıvının
Marka analizleri kategorisinde (1k puan)
yeniden kategorilendirildi | 107 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Selamlar check kodlarına asla takılmayın orjinal ürünlerde de geçersiz verebiliyor yada sahte ürünlere sistemin hack ettiği kodları yansıtabiliyorlar. Kullanın ilaçların esterlerine bağlı testlerinizi olun sayılar asla yalan söylemez orada belli olur her şey zaten.
(35.9k puan)
Anladım çok teşekkür ederim peki bu marka hakkındaki yorumunuz nedir Türkiye de sanırım az bulunuyor bundan dolayı sahtesinin yapılma ihtimali daha düşüktür dimi? Bide kalite olarak ne düşünüyorsunuz hocam?
O konuda yorum yapmak işin ticaretini yapan biri olarak bana yakışmaz. Dene ve kendin karar ver derim. Bşarılar.
Anladım çok teşekkür ederim hocam son sorduğum soruyada yardım ederseniz çok sevinirim
Nedir son soru ?
Ayrı konu olarak açtım hocam
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
570 soru
941 cevap
592 yorum
1,895 üye