Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
195 gösterim
hocam 500 testo küründeyim neredeyse 1 ayım olacak kürden önce haftada 3 gün gidiyordum spora haftada 4 denedim fakat salona gittiğimde yorgun oluyordum ve verimli idman atamıyordum şimdi kürdeyim ilaç etki edene kadar yine haftada 3 gideyim sonra 4 5 çıkarım diyordum ilaç çalışmaya başladı bugün ilk defa haftada 4 idman yapayım dedim ve az önce salondan geldim yine aynı şekilde verimli değildi antrenmanım ektomorfum bununla bi ilgisi varmı yada sorun nedir anlamadım

bu arada çift bölge çalışıyorum ve ağır idman atıyorum
Antrenman kategorisinde (3.9k puan) | 195 gösterim

7 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; tek bölgeye dön ve c vitamini eksik etme en önemliside antrenman öncesi karbonhidrat yüklemesini ve antrenman sonrasıda hemen yüklemelerini yap her şey yoluna girecektir.
(36.1k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
C eksik etmiyorum günlük 2 doz alıyorum 2 gr kadar 1+1 ama akşam saatine denk geliyor genelde antrenman öncesi karb yüklüyorum hocam fakat tek bölge geçersem haftada 6 gün gitmem gerek bu daha zorlamaz mı
(3.9k puan)
Yahu ilaçlısın zaten ???  ben 10 yıldır pazar hariç her gün gidiyorum. Sen vermeden almak istiyorsun biraz (: Yani çift bölge yapınca ister istemez denge bozuluyor iki bölgeye sağlam güç ayıramıyorsun ki senin eksiğinde var bu konuda ikisinden biri verimsiz geçiyor devamlı. Sen bilirsin benim kişisel önerimdi sadece :)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
galiba haklısınız hocam :) önümüzdeki 1 ay deneme amaçlı bi tek bölge geçeyim bakalım neler olacak hareketler için öneriniz olurmu tek bölge de kaç hareket kaç tekrar?
(3.9k puan)
Tek bögle'de her kas grubunu 3,4 farklı hareketle çalıştırmalısınız farkedilir gelişim sağlmak için.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam deneme amaçlı daha önce tek bölge çalıştım ilaçsız ve büyük kas gruplarına 6 8 hareket giriyordum bu çok mu fazla olmuş ilaçsızken
(3.9k puan)
Yani bacak veya sırt için sorun yok pek ama diğer gruplar için çok abartı olur her bölge içinn misal yan omuz 4 farklı hareket ön omuz 4 farklı hareket arka omuz  sırta  bağlantı kısmı için 4 ideal ne oldu 12 hareket ama kasın tamamını çalıştırdı ve esnettik. İlaçlı iken daha doğru fazla efor. İlaçsızken harcadığını kalori anlamında yerine koyabiliyorsan güzel ama koyamıyor cepten veriyorsan büyümek yerine küçülebilirsin.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam bu ön yan arka omuz hareketleri üst alt orta göğüs hareketleri gibi detaylı nerede bulabilirim
(3.9k puan)
Profesyonel destek alabilirsin. Yada ücretsiz olarak google'dan biraz araştırma yapman lazım.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Peki bu tek bölge sistemde triset superset önerir misiniz
(3.9k puan)
Evet öneririm.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
hocam birde tek bölge sistemde çalışma şekli nasıl olmalı yani 6 günde bölgeleri hangi sıraya göre çalıştırmalıyız

mesela omuz pazu göğüs kanat bacak arka kol
(3.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
601 yorum
1,938 üye