Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
238 gösterim
180 boy 72-73 kiloyum yağ %10-12 10 Hafta 500mg testosterone e.+500mg Boldenone(Pazartesi-Perşembe 250şer mg) kürü düşünüyorum ilk kürüm olacak. Kür sırasında 25-50mg proviron ve Çinko düşünüyorum.Kür bitince direkt pct başla şunları şunları kullan diyenler var tahlil yapmadan pct başlamak ne kadar doğru?Kürde kesin kullan dediğiniz bir şey var mı?Ya da şunu şöyle yapsan dediğiniz bir şey? Birde testo ve boldenone ikisi bir şırıngada karıştırıp kullanılabilir diye biliyorum (250mg testo.+250mg boldenone tek iğnede) sorun olur mu? Son olarak testo e. testislerde küçülme yapar diyorlar engellemek için pregnyl öneriyorlar küçülme olursa mı başlamalı yoksa kürle birlikte mi kullanılmalı ve kullanımı nasıl olmalı? Bol sorulu bi yazı oldu kusura bakmayın
Steroid kürleri genel kategorisinde (240 puan) | 238 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; şöyle düşünün pct konusunu doktora gittiniz başım ağrıyor dediniz .. O zaman al şu ilaçları mı kullan der ? Yoksa muayne edip öyle mi karar verir ne kullanacağınıza ? Bundan mütevellit pct kafanıza göre şu şu şu diye olmaz. Küre girer çıkarsınız testlerinizi olur ona göre uygulama yaparsınız. İkinci sorunuz için evet aynı şırıngada enjesiyon yapılabilir. Doğal üretim duracağın'dan sebep pregnly yada muadiller ladydigleri uyarmak için kullanılabilir ama bu konuda ezbere değil testleere ve kürün derinliğine göre karar verilmeli. Başarılar.
(36.1k puan)
Cevap için teşekkür ederim Pct için gerekli olabilecek ilaçları eczaneden temin edebilir miyim diye araştırmak için sormuştum bulunabiliyormuş son olarak 5-6 eczaneye testosterone e. ve boldenone sordum ama varlığından bile haberleri yok bu her yerde böyle midir?Başka eczanelerde bulunabilir mi?
Boldenon laboratuvar ürünüdür bilmemeleri normal eczanelerde olmaz. Testo e. ülkemizde yok dış ülkelerin eczanelerinde var ben moldova'dan getiriyorum mesela.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
601 yorum
1,938 üye