Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
138 gösterim

Follistatin(Myostatin'i baskılayan hormon) hakkında birçok teori var hocam günde 100-200gram civarı saf kas kütlesi elde edilebileceğine dair söylentiler var ne kadar gerçek?

Diğer hormon grupları kategorisinde (700 puan) | 138 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Myostatini baskılayarak sınırsız bir kas gelişimi sağlar.Peki myostatin Nedir ? Myostatin vücutta kas oluşumunu sınırlayan bir hormon.Follistatin ise bu myostatin hormonunu baskılayarak kas gelişmini inanılmaz ölçüde arttırıyor.Sadece insanlarda değil hayvanlarda da.Google a “Wendy the whippet” yazarak myostatin eksiliği olan bir köpeği , “Liam Hoekstra” yazarak ise myostatin eksikliği olan bir çocuğun küçüklüğünden itibaren dönem dönem çekilen resimlerini görebilirsiniz..

Kullanım şekli: Günlük 50-100 mcg x 1 . Sabah saatlerinde veya antrenman öncesi kullanılır.

Enjeksiyon:Karın bölgesinden deri altı enjeksiyon.Bölgesel olarak kullanılmaz.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

https://peptidturkiye.com/forum/topic/12-follistatin-344-myostatine-nedir-kullanım-rehberi/?page=1

 

(35.9k puan)
Hocam çok teşekkür ederim :) peki kürdeyken kullanmak mantıklımıdır?Yoksa bu hormon işlerine daha sonra mı gireyim sizce?Çünkü bu kür işlerini bırakmayı düşünmüyorum pek işin açıkçası.
Yani kürde kullanırsan çok sıkı bir kas yapısının yanında 7+24 pump dolaşmanı sağlar ve kayda değer bir enerji çıkışı yaratacaktır. Bulk dönemi kür için kullanılabilir. Off dönemlerinde kayıpları yok etmek adına en hit ürünlerin başında gelir.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,897 üye