Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
61 gösterim

 


Evet hocam bu Rich Piana'nın görüşüne ne diyorsunuz?Doğru mu sizce?
(Özet geçiyim anlamayanlar için;
Bir sporcu normalde 4000kcal ve 1.5 saat antrenman yapıyor olsun ve biz onu günde 8000kcal ve 3saat antrenman'a çıkaralım sonuçlar çok daha iyi olacaktır,çok çalışıyorsun çok yapıyorsun diyenlerin hepsi tembel,mentaliteleri zayıf ve düşünceleri saçmalıktan ibarettir diyor.)

Antrenman kategorisinde (700 puan) | 61 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Antrenmanların 40-60 dk baremini geçmesini doğru bulmuyorum. Sporcularımız şunun ayrımını yaptığında bir şeyler değişmeye başlayacak. Spor öncesi yükleme ve spor sonrası yükleme. Glisemik indeksine göre beslenmek. Antrenmanlarda her kas grubunu gerçekten doğru ve yorarak en az 4 farklı istasyonda çalıştırmak. Ve en önemliside çok ağırlığın çok kas dememek olduğunu idrak etmeleri çok önemli. Daha sayılabilecek binlerce durum var belki ama bunlar hep yıllar içinde kazanılan tecrübeler. Uzun lafın kısası bir karşı cins ile fiziki birlikteliğin oldu 24 saat birleştin sonunda kaç çocuk olur ? 1 çocuk değil mi kaç kere yaparsan yap bu işte öyle çok çalışmak yada çok ilaç çok kas demek değil. Önemli olan doğru ve düzenli çalışmak devamı gelir zaten.
(36.1k puan)
seçti
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
601 yorum
1,938 üye