Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
1 beğenilme 0 beğenilmeme
86 gösterim
merhaba. bizim ağır kalb hastamız var.Apikal Hipertrofik Kardiomiopati. Doktorlar hareketi yasakladı, çok kilolu ben ona Hgh176-191 vermek isdiyorum. Amma ilk öncə iyice araşdırmak isdedim. Kalb hastaları kullana biliyormu bu ilacı? kalb atışını hızlandırıyormu? rica edirem, lütfen yanıtlayın
Ürün kullanımı kategorisinde | 86 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; bilimsel olarak kanıtlanabilmiş yan etkileri yok ama bahsettiğiniz hasta ciddi kg su olmasına karşın ciddi bir rahatsızlığı da söz konusu tam yağ yakım ürünlerini ortak bir yan etkisi oluyor nabız ve kalp ritmi konusunda hgh ile şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadım bu konuda ama bahsettiğiniz üzerinden gidince temkinli olmakta fayda var.

Sorunlar;

- Ağır bir kalp rahatsızlığı

- Yaş bareminin üst seviyelerde olması ( özellikle +50 ve üzeri ise )

Bu bağlamda su içerken bile dikkat edilmeli deyip konuyu noktalamak isterim.
(35.9k puan)
salam.Yanıtınız üçü çox teşekkrler, bu hasta bir bayan,114kg. 46yaşındadır. Aff edersiniz su konusunu tam anlayamadım.bu ilacla (Hgh176-191) çok su imek lazımmı? kəndisi zatən su içen biri.
Tabi ki çok su içmek sağlıklı her insan için şart hem böbreklerimizin en temiz ve randımanlı çalışması adına hemde dünya da ki en iyi ve doğal yağ yakıcı '' SU '' dur. O yüzden bol bol içmeliyiz her gün. Bu yaş ve kg biri hormon alımını ertelemeli hgh frag vb ürünleri yani. Kesinlikle uzman bir doktor tarafından incelenip gerekli tedaviler uygulanmalı.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Tamam hocam çox təşəkkürler. sizdən gərəkli bilgiyi aldım,sirada doktoru var.onundan önərilərin əsasinda karar alarız ilac için (:
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
570 soru
941 cevap
592 yorum
1,886 üye