Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
128 gösterim
Doz bölme vb konuları beceremediğim için en kolay yolu şöyle düşündüm kür sonu ilacın yarılanma süresi bittikten sonra elimdeki 1500 iu 3 ampül pregnyli şu şekilde kullanacağım 100lük insülin iğnesiyle 50 ünite (750 iu) gün aşırı kullanmayı düşünüyorum 3 ampül bitene kadar bir sıkıntı çıkar mı? Ve diğer sorumda ampülleri sıvısıyla karıştırmadan oda sıcaklığında bekletsem bozulur mu yoksa toz halinde bile olsa dolapta mı bekletilmeli? Birde ampülün ağzını kırdıktan sonra içinde kalan 50 ünite hcgyi ağzı açık şekilde saklasam sorun olur mu çünkü dolapta enjektörün içinde saklama imkanım yok ve son olarak göbekten almakla bacaktan kas içine almanın bir farkı var mı bacaktan kas içine yapmayı düşünüyorum hocam
Kür içi ve sonrası MCT & PCT kategorisinde (1k puan)
düzenledi | 128 gösterim

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; deri altı göbek bölümünden almanı tavsiye ederim doğrusu budur. Bölere günlük enjekte etmen en doğrusu. 1500 x 3 şeklinde sanırım bunu kürünün derinliği ve uzunluğuna bağlı kaç iu pregnly alacağın. Karışsa da karışmasa da dolapta kalması doğru diye düşünüyorum. Hava ile temas etmemeli ilaç.
(35.9k puan)
Deri altına hangi enjektör ile almalıyım bide video linki atabilir misiniz daha önce hiç deri altı enjeksiyon yapmadım bilmiyorum
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(35.9k puan)
Çook teşekkür ederim hocam
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam dediğiniz iğneyi aldım 13mm yazıyor bugün enjeksiyonu yaptım biraz acıttı acaba hızlı sapladığım için mi veya kas içi enjeksiyon mu olmuştur göbekten?
(1k puan)
Her zaman yapmaz bazen yakma yapar hızlı enjeksiyondan kaynaklanabiliyor genelde bu durum. Ayrıca vurmadan o bölgeye buz uygula öyle yap başarılar.
Çook teşekkür ederim hocam
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye