Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1.1k gösterim

Merhaba arkadaşlar bu husus üzerinden çok duruluyor artık bilir kişi olarak kendi adıma bir konu açmak ve herkesi bilgilendirmek istedim. Steroid veya peptid veya sarm veya diğer gruplar check kodu veren tüm markalar adına yapacağım bu açıklamayı ve kendi üzerimden olmakla beraber piyasa adına örneklemelerde yapacağım.

Balkan Pharma Orjinallik Kontrolü

Balkan pharma ürünlerini orjinallik doğrulaması icin gireceğiniz site;  https://b-p.md/

Balkan Pharma ürünlerinin doğrulama kodunu okumak bazen sıkıntılı olabiliyor. I,İ,U,V,Q,0,O,1,Z,8,B gibi harf ve rakamlar genelde karıştırılmaktadır. Doğrulama yaparken Valid Code yazana kadar emin olmadığınız harfler ve rakamları değiştirerek deneyiniz.

  1. Sorgulyacağınız ürün tabletse; Tablets kategorisini işaretiyorsunuz.
  2. Sorgulayacağınız ürün enjeksiyonsa; injectable kategorisini işaretiyorsunuz.
  • Ürün Orjinalse; Valid Product yazacak.
  • Ürün Sahteyse; Attention, Fake Product yazacak.

Tüm bu seçeneklerin dışında sahte ürün sunanların en çok güvendikleri açıklama bu olsada şöyle bir gerçek var.

Türkiye'de 1 elin 5 parmağını geçmeyecek kadar adam hatta net sayı vereyim 2 kişi. (bunlardan biriside biziz.) ürünlerini uzak doğu,balkanlar ve orta doğu kısımlarında tek tek kendi ellerimiz ile topluyoruz. O yüzden ne diyoruz %100 orjinal ürün çünkü eczane ürünleri ve fabrika ürünleri. Ben kendi adıma örnekleme yapmak istiyorum balkan ve sp anabolik konusunda iran testo vs konusunda tedarik sağlanması konusunda elimden geleni yapmaktayım sorun şudur ki harfler baskı konusunda çok yanlış anlaşılıp kişiler doğruluk testi yaparken yanlış sonuca gidiyorlar ki bu durumla çok karşılaştık.

VEYA ( ÖNEMİ NOKTA )

Balkan , sp (ki sp sahtesi yok ve balkanın alt markasıdır.) aynı kodu 5 sorgulatıp pozitif sonuç alıp 7,8,9 sorgulamalarda negatif sonuç verdiğine hem kendim denk geldim hemde müşterilerimde denk geldim ama bu nasıl oluyor ? Kendi ellerimle topladığım ürün ? İşte işin özür ve sahtecilikle uğraşan arkadaşların en büyük referansı ne kadar köklü firmalar olursa olsun check kodları konusunda sınıfta kalıyorlar yani aynı koda fake derken bir yerden sonra orjinal diyebiliyor veya tam tersi burada onlarca ürün tedariği sağladığım arkadaş var ki aralarında '' aa burak abi bak negatif sonuç çıktı diyenlerde var '' ki ben şunu derim eğer kayda değer biri değilse hiç vakit kaybetmem direk yolla ürünü al paranı derim ama değerli biri ise platform ve benim için kullan test sonuçlarını benimle paylaş negatif çıkarsa hem aynı üründen hediye edeceğim hemde paranı iade edeceğim diye bu güne kadar tek 1 tane Allah'ın kulu sahte ürün sattın yada verdin çalışmadı demedi diyemez çünkü sıfır olasılık varsa böyle diyen buyursun konu altına yazsınlar. Yani şunu demek istiyorum %100 orijinal üründe dahi face products diyebiliyor o yüzden ürünün orijinalliğini bu şekilde tartmanız neredeyse imkansız gibi bir şey. Anlamanızın tek sağlıklı yolu TEST ! TEST ! TEST ! Arkadaşlar.

Keyifli forumlar. smiley

Steroid genel kategorisinde (35.9k puan) | 1.1k gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Evet hocam zaten check kodları bana sorulacak olursa sıfır güven arz ediyor çünkü çok kolay elde edilebilen ve geçerliliği olmayan sistem orjinal ürüne fake diyor fake ürüne orjinal diyor veya bir kaç kere sorgulatıp orjinal dediği ürünü fake düşürüyor enteresan dediğiniz gibi en temizi testler.
(1.3k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam ben balkan pharmanın danabolu aldım. İnternetten kodu check ettim 17 kez kontrol edilmiş bir ürün. Kutunun üzerinde ki son kullanma yani exp ile kutunun içindeki yani ürün kodunun altında yazan exp kodu farklı son kullanma tarihi farklı. Birde orjinal üründeki hapların muhafaza edildiği bölge benim elimdeki ilaçların hafıza edildiği bölgeden daha büyük sizce fake ürün müdür ?
(220 puan)
Kimse bu şekilde iyi yada kötü diyemez vücuduna sokunca anlarsın.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye