Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
278 gösterim
İlk 4 hafta da 39 cm olan kol 41 cm e ulaştı ve belde 1 cm kalınlaşma oldu ama 5. haftadan 8. haftaya kadar nerdeyse kürden hiç bir kütle alamadım aksine birde 2 cm daha bel kalınlaşması yaşadım. Bunun sebebi ne olabilir? nasıl bir yol izlemeliyim sizce çünkü psikolojimi çok bozdu ve bırakmayı bile düşündürüyor. Başınıza daha önce böyle bir olay geldi mi? (haftalık 500 testo e, 500 boldenon vuruyorum) Doğal olarak 42 cm kola ulaşmıştım zamanında böyle olunca haliyle psikolojimi de bozdu :(
Bulk kürleri kategorisinde (150 puan)
düzenledi | 278 gösterim

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Dostum boy, kilo ve yağ oranın nedir ? Antreman ve beslenme programlarını gözden geçirmelisin. Yapmıyorsan programına kardio ekleyebilirsin, yapıyorsan süresini uzatabilirsin.
(2.9k puan)
Yaş 21, boy 1.75, küre başlamadan önce kilom 77 ydi şuan 85. Yağ oranım tahmini %19 veya 20 ye çıkmış olabilir.
Dostum yağ oranın bulk için fazla öğünlerinde makro say, temiz beslenmeye çalış ve antreman programına kardio ekle. Bunları yaparsan verim alabilirsin.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Çok normal olması gereken bu ölçü konusunda vücut siz büyürken de küçülürkende emniyet kemeri misali daha fazla myostatin salgılayarak firenler. Farklı ilaçlar ve dozlar bunun için vardır zaten. Ama bu demek değil ki çok ilaç çok ölçü bunun spor geçmişiniz ve kas genetiğinizlede çok alakası var. Beni peptidturkiye.com dan tanıyorsanız geçmiş kürümde sakatlık sonrası ne hale geldiğimi ve 7 ay sonra ne hale geldiğimi görmüş olmanız lazım 83 kg +100 kg gelen ve ciddi anlamda gelişim göstermiş biriyim bunun şununla alakası var spor geçmişim ve güçlü ilaçlarla. Yoksa her ilaç vuran her hafta 1,2 cm kazansa etrafta zayıf insan göremezdik sanırım bir yere kadar çok hızlı  bir yerde sonra çok yavaş gidersiniz burada ağır ve tempolu çalşarak kaslara en fazla zararı vermelisiniz kaslar zarar görürse gelişir. Zarardan kastım ağır kg ile yormalısınız kasları.

Yağ oranına gelince %100 beslenme ile alakalı alman gerekenden fazlasını alıyor yada düzensiz besleniyorsun ?!

Keyif dolu haftalar diliyorum.
(35.9k puan)
15 yaşından beri bu sporu yapıyorum nerdeyse 6 yıl. Küçük olduğum için o zaman tabii 2-3 yıl öyle sadece ağırlık kaldırdım :) sonradan beslenme felan öğendim geçen sene doğal olarak en iyi kütleme gelmiştim. Tabii 6 yıl aralıksız yapmadım nerdeyse her yaz sporu bıraktım felan. Evet yağlanma biras beslenmemden dolayı ama yağlanırkende büyürüm diye umut ediyordum :( peki hocam şimdi 500 mg vurduğum testoyu 750 çıkarsam daha iyi etki alabilirmiyim?
Anlıyorum. Hep ne derim ben ? Bir kaşı cins ile birlikteliğin olursa 1 gecede 1000 birlikteliğinde olsa 1 çocuk olur meydana gelir değil mi ? İlaçlarda böyle çok ilaç çok kas demek değil. Tabbi yüksek mg etkisi olacak ama testo ve boldenon alıyorsun ne bekliyorsun ki daha :) Bak prolar ben dahil yılda ticaretini yapmamıza rağmen 7-8 bin tl para veriyorum heleki +100 kg tam anlamıyla prolar müşterilerim arasın da bir kaç tanesi yıllık kür maliyetleri 30-35 bin tl :) Daha çok anlatmak istemiyorum soğuma diye. Ama bu spor para sporu malesef ne kadar çok paran varsa o kadar ilaç ve o kadar sonuç. Vücuduna devamlı farklı ilaçları sokman lazım ve her sene mg artmalı ve kürlerin çok uzun olmalı en az yeni bile başlasan 1-24 hafta olmalı bu benim kendi tecrübem kimsenin dediğini yalanlamak istemem. Ama 1-24 hafta = maliyet elbette. Ve bugün trilyonluk bir adam olsan 1 ev parası versen ilaçlara eğer ilaçlı olarak sporda yeni isen vücudun kullanamaz bunu 4,5 yılda yetişirsin ancak 1 cm bile çok önemli ölçüdür sporda. Ama aldığın ölçü kas değil ilaçların tuttuğu su bunu asla unuta ve hiç bir satıcı bunu bu kadar ne ifade etmez inan bana. Kişi yada kişiler ölçü alınca sanıyor ki öyle kalacaklar yada kas kazandılar hayır tuttukları tamamen su ve hayal dünyası. Ha ama yıllar boyunca bu sporu bu şekilde yapınca o su ile şişmiş kaslar kür dönemince demanlı büyür büyür büyür ve bir gün ilacı bile bıraksan vücut suyu verse de sokaktaki herksten çok daha iyi olursun. Uzun konu anlat anlat ucu açık umarım yardımcı olabilmişimdir.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye