Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
413 gösterim
Hocam iyi günler. Sorum şu daha önceki kısa kürümden sonra testoyu 10 hafta kesmeyerek haftada 500 mg devam ettim zayıflamamak için. Sonra küre 500 mg da deca ekledim. 3. Haftadayım testoda marka değiştirip bvs ye geçtim deca da alpha marka. Bulunduğum ilçede test yaptıramıyorum önümüzde ki 2 ay da yaptıramam muhtemelen. Kürde testoyu 750 ye çıkarıcam deca 10 haftadan sonra tren e ye geçiş yapıcam. Ama bende 2 farklı antidepresan kullanmama rağmen had safhada libido artışı var kayaya sürtsem alev alır
Bulk kürleri kategorisinde (680 puan) | 413 gösterim

4 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Testoyu yükseltmekten korkuyorum. Bu aşırı anormal libido artışı hangiisinin etkisi olabilir. Cevap verirseniz çok mutlu olurum.
(680 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Bunu testesteron yapar. Yani küründe deca baskılaması lazım ama her şey yolunda gibi gözüküyor şuan. Fiziki olarkta etki alıyorsan tartıda ve aynaya baktığında panik yapılacak bir durum yok devam edebilirsin. Ama çok kür deneyimin yoksa tren eklerken 10 kere daha düşün derim sonuçları güzel olsa da yan etkileri çok fazla.
(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevapladınız. Hocam ben çok zor kilo alıyorum ama formumun iyi olduğunu söylüyorlar. En iyi hacim kürününde tren anapolon olduğunu duydum. Hazır antidepresan kullanırken gireyim diye düşündüm. Yan etkileri(tansiyn,uykusuzluk gibi) önlüyor.sizce ne yapmalıyım. Karboyu artırıp hareketi azaltınca kilo alabiliyorum. Boy 183 kilo 75 birde bolde ekliycem 400 mg
(680 puan)
Ektomorfsun bende öyleyim zor kg alan tiplerden. İlk kür deneyiminse uzak dur tren öyle hafif bir ürün değil. EN az 3,4 kür geçirmen lazım.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1-23 testo 1-10deca 10-20 tren 1-20bolde ilk beş hafta son beş hafta anapolon. Hedef maximum hacim
(680 puan)
Treni çıkar gerisi uygundur.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye