Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
150 gösterim
Merhaba abilerim kardeşlerim , Yaşim 28 boyum 1.75 Kg 66 . Verilerden anlaşilacaği üzere zayıfım . Son 2 yılda diyetle kilo alma çabalarim sonuç vermedi her hangi bir metabolik rahatsizliğim da yok. Gainer kullandım düzenli şekilde ve spor da yaptım ancak 6 ay sonra başladiğim yerde olduğumu anlayınca bu işin modern (etik) tıpla çözülemiyeceğini anladım.Son kez doktorla görüşmeye gittiğim de  Streoidlerle ilgili soru sormaya başladim , spor salonundaki hocam streoid kullanmalısın vs demişti ancak ben streoidleri  gainerin farkli varyasyonlari sanıyordum.  Doktorda artık benden yılmış olacak ki (Benden iyi para kazandı) Senin durumunda birisine  etik tıptan yaklaşacaksak  hiç bir şey yapamıcağimizi anladik  metabolizman hizli - genetik vs diyerek seni kilo alamıcağina ikna edip tedaviyi sonladırmam gerekli dedi. Streoid konusunda ise 2 yılda alamadiğin kilolari bir kaç haftada sana kazandiracak streoidler var dedi. Zararlari çok insan üstünde yeteri kadar testleri yok ve  bizim tedavi kapsamımızda yok dedi ama işe yaradiği konusunda kesin konuşuyor. Bıyık altından ben yerinde olsam denerdim bakardım sonucuna aynı ilaçlarin muadillerini ben sana reçete edebilirim ancak bu belirtliere o ilaçlari yazamam dedi.

Arkadaşlar ben artık  modern tıbbın bilim dallarini gezmekden , test yaptırmakdan bıktım.

Spor hocam streoid temini uygulamasında yardımcı olacağini söylesede elinden aspirin bile alıp içilecek birisi değil (spor hocalari alinmasin özel bir arkadaş bu )

Bu konuda çokca cahil ve cahil olduğunun farkında olan birisiyim.  

Kilo almak istiyorum Kas beklentim yok

Metabolizmam kilo almamak üzere kurulu olduğu gibi var olan kiloyuda asla geri vermiyor .Örneğin 1 kg alırsam beslenmem ne kadar bozulursa bozulsun o 1 kg asla düşmüyor.

Burda bana önerbileceğiniz kar zarar eğrisinde ilaçlar destekler varmıdır.

Dianobul önerdiler hep sizden de tavsiye bekliyorum.

şekilli bir vucut istemiyorum yağli tarafından 5 kg lazım :))
Bulk kürleri kategorisinde (120 puan) | 150 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba dianabol tek başına zaman kaybından başka bir şey değil.

Tek yapmanız düzenli yemek ilaca ihtiyacınız yok şunu deneyin. Günde 2 saat aralıklarla az az ama sık sık yemek yemelisiniz. Karbonhidrat odaklı beslenmeye çalışın.
(35.9k puan)
Merhaba hocam ilk üyeligim de mail adresim hatalı oldu sanırım giriş yapamadım.Bu hesaptan devam ediyorum konuyu cevaplayarak
Sorun yok devam edebilirsin.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam kür bitimin de  aldiğim kilolar ve kaslarımı kesın olarka kaybedeksem geçiçi bir çözüm beni daha çok üzer , istediğime kavuşup sonra boşa düşmek yıpratıcı olur. Kesınlıkle başladiğim noktaya döneceksem kür girmemeyi düşüncem.
(140 puan)
düzenledi
Her şey kalıcı olsaydı bütün millet 1 kere kür yapsın tamam harika ömrünün sonuna kadar kaptan amerika gibi dolaşsın mantığın bunu kabul ediyor mu hşç ? :) İlacı kestiğin an antrenman beslenmeyi düşür geriye dönersin çok net. Ha antrenmanı ve beslenmeyi de kesmezsen tabi yine kayıpların olur.
:) Hocam 10 kg alsam  5 kg si bana kalsa yeterli benim için , Ereksiyon sorunu vs bir ton yan etkiden bahsediliyor ancak kullanıcı sayısı çevremde bile o kadar çok ki abartılıyormu yan etikler diye düşünüyorum.Kafam çok karışık bir kilo alalım dedik kimyager olacam yakında araştira araştira .
Bende bu işe plaj vücudum olsun diye girmiştim Türkiye'nin tanıdığı bi adama kısmen dönüştüm. Bu işler böyle malesef. Şehir efsanelerine çok takılma bilinçsiz olmadığı sürece korkma. Kalır elbette sıfır olmazsın başarılar.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye