Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
120 gösterim
merhaba hocam aslinda benim çok karışık gibi duran bir durumun var bu 3. kurum su an testo enantat-deca ve anapolon kurumun 3. haftasindayim fakat yaz başında 4. haftada ara vermek zorunda kaldim sonrasında 1 ay aradan sonra tekrar başladım 5. haftada yine bırakmak zorunda kaldim ve 15 gün aradan sonra tekrar başladım su an söylediğim gibi 3. haftaya yeni girdim haftada 2 kez 500 testo 400 deca yapıyorum günlük 2 tablet anapolon kullanıyorum yani haftalık toplam 1800 mg ilaç enjekte ediyorum. dozlar çok fazla farkındayım fakat günlük 2 tablet anapolona rağmen ne kilo artisi ne su tutma ne etki nede yan etki hiçbirşey yok antreman esnasinda pump oluyor biraz fakat sonra yine aynı yere geri dönüyor. ilaçlar güvenilir yerden alındı ama garantisi tabiki yok etki görmek için daha beklemelimiyim ve sözler bu kadar yuksekken yan etki bile gormemem enterasan değilmi ben gerçekten anlayamadım.
Steroid kürleri genel kategorisinde (200 puan) | 120 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; diğer ürünler için 4. hafta ve sonrasında hissedilir etkiler alman lazım ama anapolon bakın dianabol değil anapolon adamı 1 haftada kaptan amerika'ya çevirir. Güvenilir yer diye bir şey yok vücuduna sokmadan bilemezsin ve piyasanıbnn %90 dan fazlası sorunlu ürünler'de.. Bu sürelerde istediğini vermiyorsa ürünler sen karar ver nasıl olup olmadıklarına. Test'e gir prolaktin baktır diğer değerlerinede öyle test asla yalan söylemez.
(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
hocam anapolon eczaneden alıyorum sahte olması zor hatta imkansız diğer ürünlerde ise kutudaki 10 ampulden hepsinin orjinal değil karışık olduğunu düşünüyorum bu nedenle 1 orjinal ampul bile enjekte etmiş olsam testler de değerler zaten yüksek çıkmaz mi ? su an çok hafif etki hissediyorum fakat anapol etkisimi yoksa diğer ilaçlar mi anlayamadim
(200 puan)
Eczane ürünü sorun çıkarmaz evet diğer ürünler için değerlere bağlı konuşmak lazım under dose yada çalışıp çalışmadığı belli olur referans değerlerinden.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,877 üye