Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
68 gösterim
herkese merhaba 1. kurumde sustanon primobolan ve anapolon yapmistim yaz başında deca ve enantht yapmaya karar verdim fakat is durumundan 4. haftalarda 15-20 gün 2 kez ara vermek zorunda kaldim su an 15 günlük bir aradan sonra tekrar başladım balkan deca enantht ve anapolon olarak yeniden devam ediyordum su an 4. hafta bitti hiçbir şekilde etki göremiyorum haftalık 1000 testo 800 deca enjekte ediyorum gunlukde 2 tablet anapolon alıyorum ilaclari ne etki nede yan etkilerini gormedim bu hafta bol miktarda sustanon temin ettim güvenilir bir yerden deca bulabilirsem sustanon deca ve anapolon olarak devam etmeyi planlıyorum lakin bir arkadaşım ilk kurum sustanon olduğundan ve enantaht dan sustanona gececegimden sustanonun calismaycagini soyledi kafam karıştı açıkçası bu konuda yardimlarinizi bekliyorun
Steroid kürleri genel kategorisinde (200 puan) | 68 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Çalışmaz diye bir şey yok çalışır sustanon mix sert ilaçtır. Ama ben 10 yılımıbu spora verdim yinede girdiğin bu mg'ları özellikle deca'da girmedim hangi akla hizmet bunu bu şekilde giriyorsun çok şaşırdım açıkçası hem bu mg'lar da hemde etki olmaması imkansız :) Sana kürün de başarılar.
(35.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye