Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
79 gösterim
Hocam merhaba daha önceki konumda da bildiginiz üzere deca ve enantht kurune girmiştim haftalık yüksek dozlar enjekte ediyordum ve 4. Haftada ilaçlar etki etmediğinden dolayı kürü bıraktım su an son enjeksiyondan sonra 12 gün geçti ama sanki ilaçlar çalışmaya başladı gibi tam verimli değil tabi. Şimdi enantht yerine sustanon ile devam etmek istiyorum deca ekliyecegin ama se gün geçti ara çok fazlami açıldı? Önceki 4 hafta çopemi gitmis olacak ve genel olarak enjeksiyon aralığı en fazla ne kadar olabilir ?
Steroid kürleri genel kategorisinde (200 puan) | 79 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; enjeksiyon aralığı ilacın esterine bağlı. Uzun ester için 5,6 günlük aralar ideal. Bana kalsa her gün belli mg da az az sık sık yapmak en ideali de ülkemiz de kısa ester 2 günde uzun ester 5,6 günde bir enjekte muhabbeti çok popüler olduğundan öyle yazılır her yerde. İlaç çalıştı çalışmadı değil kan testine girersiniz rakamlar yalan söylemez orada gözükür her şey zaten.

Başarılar.
(35.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye