Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
129 gösterim
Öncelikle Merhabalar 18 yaşındayım boy 1.76  kilo 70 yağ oranı yüzde 13 civarında spor geçmişim aktif sürekli futbol oynuyodum ortaokul ve lise çağımda bundan dolayı bacaklarım kalın ve iri 16 yaşında 1 yıla yakın fitness yapmıştım ama büyümem devam ediyo diye yüksek ağırlıklara girmemiştim haliyle çokta gelişemedim 2 ay önce başladım tekrar liseden mezun olduğum için artık düzenli beslenebiliyorum ve haftada 6 gün spora gidiyorum ve sınırlarımı zorluyorum. ve 2 ayda fazlasıyla genişledim ve şiştim. bende şaşırdım gerçekten

hayallerim arasında herzaman yarışmacı olmak vardı hala çok istiyorum sadece buna gelişmeye odaklanabilceğim ve düzgün beslenip bi düzen kurcak zamanı bekliyodum ve bu ortamı kurdum. steroidi hemen kullanmak istemiyorum zaten bana erken gibi geliyo 1 yıl boyunca büyüyebildiğim kadar büyümek istiyorum genetiğimin iyi olduğunu düşünüyorum

ama merak ettiğim sorular var mesela iğneyi kime vurdurcam kendim vurmak istemiyosam ? bide istanbulda bana bu konuda profosyenel olan hocalar ve sporsalonları  varmı özel destek alabilceğim beraber kür hazırlayabilceğim kan teslerimi yaptırıp sorabilceğim , yarışmaya hazırlayabilcek ?

amacım hiçbi zaman hava atmak olmadı sadece o podyuma çıkıp vücudumu sergilemek istiyorum. kariyerimi bu yönde ilerletmek istiyorum! şu halde steroide girmemi önerirmisiniz yoksa dediğim gibi 1 1,5 sene çalişiyimmi ve bu işi cidden profosyenel olarak yapmak istiyorum ilaçlar olsun tedaviler olsun her anlamda para sıkıntımda yok.
Steroid genel kategorisinde (120 puan) | 129 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; daha çok başındasın işin. Hormonlar'dan en az 4,5 sene daha uzak durmalısın. Plato seviyesine çıktığın zaman ne yaparsan yap olmuyor dediğin zaman hormonlar hala bu konuda istekli olursan devreye sokulabilir ama sen kemik iskelet yapını daha stabil kas yapını daha üst seviyeye taşımadığın sürece doğal olarak ilaçlar sadece zaman ve nakit kaybı olacaktır senin için.

İğne konusuna gelince ya kendin bacak enjeksiyonu yapacaksın yada tanıdık bu işi bilen birine yaptıracaksın. Hiç bir salon sahibi yada hoca sana bire birde bunların desteğini vermez uğraşmazlar satana kadar seni dinler sonra başından savarlar.

peptidturkiye.com/forum bu konuda çok güzel kaynaklar sunuyor oradan tecrübe edinebilirsin her şeyi.

Başarılar.
(35.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye