Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
170 gösterim
Öncelikle Herkese Merhaba ,

 

Bilgili Ve Tecrübesi Olan Arkadaşlara Şunu Sormak İstiyorum. Böyle bir Küre Giren Arkadaşım var Şuan 3 Haftasında Ve Şöyle Birşey Söyledi Kafama Takıldıgı için Sormak İstedim Tecrübeli ve Başından böyle Birşey geçmiş olan ola bilir diye buraya yazmak istedim. Arkadaşım Önelikle 3 hafta oldu küre başlayı ve 4 haftasına girdi. Küre Girenler Daha dogrusu Testo kürüne Girenler Genelde Dedikleri İşte Cinsel arzunun yüksek oldugu ve tabiri caizse düz duvara tırmanma  mevzusu olur diyorlar. ama Arkadaşımda böyle bir şey olmadıgını tam terside dahada düştügünü güç olarak etkisi az yada çok giren birisini görmedigimiz için artıp artmadıgınıda bilmiyoruz. normal sporunu yapıp normal gelişimi yapıyor. 4 haftada test yaptıracaz eğerki testo oranı yüksek değil normal cıkarsa ürün sahte ama test. oranı yüksek böyle bir problem olma şansı var mı yada bu problem mi onuda bilmiyoruz. yardımcı olursanız sevinirim.
(410 puan) | 170 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Selamlar; evet şöyle düşünün vücudunuzun ürettiği tes. nun çok üstünde ilave testesteron alıyorsunuz. Ne olur ? Normal duygularınızın hissiyatınızın çok daha üst seviyelere çıkması gerekir. Şuan için şöyle böyle sahte şudur budur demek çok yanlış her zaman söyledim yine söyleyeyim test girersiniz orada ak koyun kara koyun belli olur :)

Test sonuçlarınızı https://peptidturkiye.com/forum da paylaşırsınız herkes gerekeni söyler zaten.

Başarılar.
(36.1k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
600 yorum
1,937 üye