Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
81 gösterim
Herkesin gecmis bayramini kutlar guzel sporlar dilerim oncelikle.Benim merak ettigim ve cevabini aramama ragmen bulamadigim birkac sorum var ve siz deneyimli sporcularin bana destek olmasini istiyorum.Ben 1.93 boyunda 91.3 kg guncel kilodayim yag oranim 15 civarinda diye tahmin ediyorum.Spor gecmisimde daha once 2 kur deneyimledim ancak bazi sebeplerden dolayi spora yaklasik 5 ay ara vermek zorunda kaldim ve son 1 aydir tekrar eski formuma donmek ve duzenli spor anlayisimi oturtmak icin spora haftada 6 gun olarak devam etmekteyim.Buna ek olarak kendi hazirladigim dogal karblardan olusan bulk diyeti icindeyim.Yeni bir kure baslamak icin arastirmalara basladim ve amacim kilo almak ama ayni zamanda yag oranimi azaltarak kilo almak oldugundan tren a testo p ve boldenon 3lusunu dusunmekteyim 8 haftalik bir kur ve duzenli ve  yuksek karb,protein ile amacim olan 96 kg ulasmak ve yag oranimi hedefim olan %10-11 civarina cekmem mumkun mudur ?
Steroid kürleri genel kategorisinde (140 puan)
yeniden kategorilendirildi | 81 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Mümkün mü ? Olabilir ama sen ektomorfsundur diye tahmin ediyorum o boy ile. Ekto isen kısa ester gereksiz diye düşnüüyorum. Ayrıca bu ilk kürün ise tren'den uzak durmalısın. 

(35.9k puan)
Hocam daha önce 2 adet kür uyguladım.Tren a yerine tren e kullanmam yerli bir karar olur mu peki tren e için ise kür süresini uzatmalı mıyım ? Son olarak ise boldenon kullanımı gerekli midir amacıma ulaşmak için?
Tren nor19 gurubu çok etkili ürün boldenon eklenebilir tren hem def anlamında etki gösterirken hacim anlamında da katkı sağlar anabolik etkisinden sebep. Ektomorf isen ben kesinlikle kısa esterlere bulaşma derim çünkü vücudun normal bir insana göre çok daha hızlı çalışır. Tren için 1-10 hafta ilk tavsiyem oluyor. Kişi pro ise 1-16 kadar çıkabilir. (arada minik off lar ile )
Çok teşekkür ederim hocam aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı. :)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye