Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
105 gösterim
Herkese Öncelikle Merhaba ,

Girmiş oldugum Kürlerde Genelde Vucudumda Omuz ve Sırt kısmında özellikle aşırı bir sivilcelenme Meydana geliyor.Cildim Yağlanması aşırı derece artıyor. Bunun Nedeni Ne olabilir. Karaciğer Vs. Tahlilerde Bi Sıkıntı cıkmadı. Karaciger yağlanması vs. Ve günlük Olarak Duşumu alıyorum Hergün Kesinlikle alırım. Nedeni Ne olabilir bilgisi yada başından böyle bir olay geçmiş birisi yardımcı olursa sevinirim.
Steroid genel kategorisinde (410 puan)
yeniden kategorilendirildi | 105 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; yaş orantınız nedir ?
(35.9k puan)
25 YAŞINDAYIM. EKTOMORF BİR YAPIYA SAHİBİM ZOR KİLO ALAN VE YAĞ ORANIM ÇOK DÜŞÜKTÜR. EN SON 10-16 ARASI BİR YAĞ ORANI SAHİBİ OLDUM.
Yani bu durum engenlik bazlı da olabiliyor o yüzen sormuştum ama kara ciğerleriniz normal ve yaş kısmında da sorun yok vücutta toksin birikmesinden sebep olabilir. Bunun için nac 900 günde 1 tab. Yiyebiliyorsanız her gün 1 enginar. Her menünüz de yeşillik olmalası lazım. Ve günde 4,5 lt su için. 1/2 ay içinde her şey yoluna girer diye düşünüyorum.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye