Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
122 gösterim
Herkeze selam arkadaşlar. Forum a bugün katıldım. Hiç lafı gevelemeden soruya geçiyim. Kür e girmeye karar verdim ve bu 2. kürüm bugün daha önce ilaç aldığım satışıyla konuştum ve thiger pharma deca testo almak istediğimi söyledim ve özellikle ampül olmasını istedim thiger 'ın ampül değil flekon ürettiğin söyledi böyle bişey var mı yoksa bu marka sadece flekon mu üretiyor? İlgilenen arkadaşlara ve hocalarıma şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar..
Steroid genel kategorisinde (190 puan) | 122 gösterim

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhaba; bende ampulube hiç denk gelmedim flakon olarka ürünleri.

En iyi ve doğru kullanıcı yorumlarını https://peptidturkiye.com/forum/forum/41-marka-analizleri bu alana aynı konuyu açarak alabilrisiniz.

Başarılar.
(35.9k puan)
seçti
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam bilgi için teşekkürler internette bazı sitelerde ampül olarak bu markanın testo şu ve deca si satışta bu ürünlerin sahte olduğunu söyleyebilirmiyiz ?
(190 puan)
Benim yorum yapmam etik olmaz ürün ve satıcılar hakkında. Ama olabilir hakim değilim bu marka ile çalışmadım eczane ürünleri ile çalışıyorum genelde.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
üretiyorda lab ürünlerine güvenmeyin eczane ürünü kullanın
(1.3k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye