Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
181 gösterim
Mrb yaşım 32 boy 183 . 3 ay önce sakatlandım 84 kiloydum. 1ay ara verdim spora ve kilom 73 indi . 2 yıldır spor yapıyorum . Kollar 42 omuz 133 göğüs 113 .vucut analizi yaptım yağ oranı %4.2 çıktı. İyi bir hacim kazanmak istiyorum. Testosteron enanthate ve boldenon düşünüyorum. Yanında karbonhidrat almam gerekiyormu. Protein ve kreatin. Ayrıca ne gibi takviyelee kullanmalıyım. Tecrübeli ve deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Ayrıca tedavi için ne yapılmalı.
Steroid kürleri genel kategorisinde (120 puan) | 181 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba;  yağ oranı %4.2 çıktı demişsiniz orada yanlışlık var.

1-14 haftalık bir kür ideal gibi görünüyor.

Testo / bolde / dianabol ile start verilebilir. Yanına karbonhidrat almam gerekiyor mu sorusunu soruyorsanız (ki bunu sormanız ayıp değil elbette) daha gidecek çok yolunuz  var. Bu şeye benziyor ferrari aldım ama çalışmıyor çalışması için benzin koymalımıyım ? Gibi bir sonuca çıkıyor. Elbette almalısınız ihtiyacınız kadar protein ve karbo. almalısınız. Bcaa / c4 / creatin gibi takviyeler yapılabilir. Kür içi tedavi MCT yaparsın kür sonu PCT ise kürün bitince test sonuçlarına göre yapılır.

Başarılar.

(35.9k puan)
Verdiğim değer doğru %4.7. Hastalanöadan önce 79 kilo yağ oranım %8 di. Karbonhidrad tozu karaciği yoruyor . Şimdi gireceğim kürüde pek bilmediğim için karaciğeri ne kadar yoracak ona göre hareket ermek istiyorum. Bu arada kaç mg testo bolde danabol
Rica etsem yüzünüzün görünmediği vücut görselini atar mısınız ? ben hala şüpheliyim %4 diyorsunuz ben 10 yılını bu sora vermiş biri olarak çok şaşırdım herhangi bir hastalık mı taşıyorsunuz anlamadım sağlıklı bir ağ oranı olmadığı gibi ilaçlarla bile o orana düşmek çok zor oluyor. Tekrar tekrar rica ediyorum vücut fotoğrafını orada bir yanlış olduğunu düşünüyorum ısrarla. Ben karbonh. tozundan değil bizzat kendisinden bahsettim bulgur,pilav,makarna vb gibi ürünler tüketilmeli. Kara ciğeri bir çok şey yorar kışın özellikle her insanın alt ve ast değerleri değişir beslenmeden sebep. Ayrıca her menü de yelşillik nac600 kullanımı gibi önlemler söz konusu. 500/500/30 girebileceğiniz kanısındayım.

Kolay gelsin.
Hocam testo 500 deca 400 girsem nasıl ? Bide bu kür kısırlığa neden olurmu hocam ? Tşk ederim. Hastahanede ölçtüm değerler benide şaşırttı. Kemiğim görünüyor zayıf bir yapım var. Vucut Değerler ve fotoyu nereden yükleniyor. Bilmiyorum
500 testo / 400 deca'da ideal giriş seviyesi mg'lar. Yani bu soruyu soruyorsanız dersinize hiç çalışmamışsınız demektir. Üzülüyorum böyle düşünen kişileri görünce ve ürün desteği vermiyorum sebebi araştırması gereken çok şey var demektir. Bundan 20 yıl öncesine kadar dönün haberleri araştırın kaç kişi kısır kalmış kürler den eliniz de done var mı hiç ? Şehir efsaneleri ile yola çıktığınız sürece kaybeden olacaksınız. Benden bu kadar size tavsiyem https://peptidturkiye.com/forum üye olun ve steroid kürleri kısmına konu açın herkes yorumlayacaktır sorularınızı.

Başarılar.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,877 üye