Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
173 gösterim

Selamünaleyküm

En son 04.09.2018 tarihinde 100mg propionat 100mg tren acetat 100mg masteron kullandım o günden bugüne 17.09.2018 yani 13 gündür bir şey kullanmadım bugün test yaptım test sonuçları burada pct olarak neler yapmam gerekiyor elimde pregnly var ne kadar ve ne aıklıkta kullanmalıyım yanında neler kullanmalıyım şimdiden teşekkürler hocam ve değerli arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. İyi forumlar.

Kür içi ve sonrası MCT & PCT kategorisinde (850 puan) | 173 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
LH ve fsh bakınca ilaçların sorunlu olabileceğini düşünüyorum.

PCT desteği için https://peptidturkiye.com/forum/forum/17-steroid-k%C3%BCr-i%C3%A7i-ve-sonras%C4%B1-mct-pct aynı konuyu buraya açabilirsiniz.

Başarılar.
(35.9k puan)
Teşekkürler hocam açtım konuyuda fakat cevap alamadım hala yardımcı olur musunuz ne kullanmam gerekli sadece pregnly yetecek gibi görünüyor ne kadar kullanmalıyım ne kadar süre kullanmalıyım şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.
İlaçların sorunlu aslında hiç ilaç kullanmamış gibisin o yüzden bir şey yapmana gerek yok
Teşekkürler hocam iki sorum var kusura bakmayın vaktinizi alıyorum
Kısa eatere geçmeden önce enantat kullanıyordum enantatlıyken sadece total testoyu ölçtürdüm ve 1500 üzeri çıkmıştı yani ve Enantatan kısa estere geçeli 2 ay oldu yani bu iki ay içerisinde fsh ve lh değerleri kendini toplamışmıdır yoksa diğer ilaçta sorunlu mudur?

Birde düşen testesteronumu yükseltmek için tribulus arjinin ve forumda paylaşılan bitkisel destek karışımlarından yapacağım yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye