Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
203 gösterim
hocam merhaba sizin yaklaşık 1 senedir ilaç kesmediğinizi biliyoruz bununla ilgili tavsiye verirmisiniz uzun kürlerde nelere dikkat edilmesi dönüşler nasıl olur ilaç kestikten sonra ne kadar süre bir hareket beklememek gerekir yarışma hedefi yoksa 1 sene gibi uzun bir kür aptallık mı olur kendi yorumunuzu katar mısınız hocam
Steroid kürleri genel kategorisinde (3.9k puan) | 203 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; peptidtürkiye de zaten yeterli cevabı almışsınız. Evet benim kürlerim 1 yıl aralığın da sürüyor 1 ay kadar da pct sürüyor belki biraz daha fazla sonra devam kürlerim geliyor yıllardır böyle. Geri dönüşlerde hiç birs sorun yaşamadım tabiki ilk yaptığım cahiliye dönemin deki pct ler ile şuan pro olarak yaptıklarım arasında dağlar kadar fark var. işin özü tamamen doğru pct ve malesef ülkemiz de doğru pct bilen insan yok prolar da bile sorun yaşayanlar var. Doğru pct ile 3 ay da girilebilir 6 ay da. Mr. oliympia da kilerin kürden çıktığını düşünmeyin ve adamların aldığı miktarlar dudak uçuklatıcı ama hangisinin çocuğu yok?hangisi kısır kaldı vb gibi? Ama onların doktorları var gibi bir yorum gelebilir sizin de var?gider bir hastanede rutin testlerinizi yapar herşeyi sağlıklı şekilde takip ederseniz bir farkınız kalmıyor.

Başarılar.
(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam portföyünüze alır mısınız gerek ilaç gerek pt olarak destek istiyorum sizden
(3.9k puan)
info@peptidturkiye.com mail atın iletişime geçmiş oluruz.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye