Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
150 gösterim
hocam ilk defa stereoid kürüne gircem yaşım 19 bir spor salonuna asistan olarak bakıyorum vücudum iyi değil ileride bu işi yapmayı düşünüyorum ve testereon enanthate 250 mg deca 250 mg boldenon 300 mg 10 haftalık bir küre giricem pct içinse çinko nolvadex proviron bemiks c ilaçlarını kullanıcam yeterlimidir bu kür bana hayati tehlike yaşatırmı ve en önemlisi büyük korkum jinekomasti için nolvadex yeterlimidirr
(240 puan) | 150 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; yani testo / deca / dianabol ile başlanabilir bolde gereksiz yada testo / bolde / dianabol ile başlanırsa deca gereksiz. 10 hafta olamaz deca kürü 12 olur en kötü. Bolde ise 14-16 hafta olmalıdır. İlaç kendini 10-11-12 hafta ve sonrasın da göstermeye başlıyor zaten nasıl 10 hafta olsun ? :) Omega 3 + mag + kal + nac 600 bunlar eklenmelidir.

Hayati risk gibi bir soruyu soruyorsanız zaten küre girmeniz büyük risk önce vücudunuzu tanıyın sonra bu ürünleri gece gündüz araştırın sonra bir takım şeylere dahil olun. Bu işiniz olacaksa spor hayatınız doğal olarak yapın neden hormon ? Hocam bu vücudu nasıl yaptınız dediklerin de eminim yıllarımı verdim şöyle beslendim böyle ettim diye saymaya başlayacaksın :) Kimse ben hormonlarla yaptım demiyor malum.

Neyse daha gidecek çok yolun var bana sorarsan.

Başarılar.
(36.1k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam verdiginiz bilgiler için cok tesekkur ederim deca konusunda verdiginiz bilgilerii dikkate alicam hafta olarak fakat pct konusunda o eklediginiz ilaclar o dozajlarda (teste 250 deca 250 boldenon 300) cok fazla ver gereksiz maddi kayip bence jinekomasti icin nolvadex yeterlimidir o mglarda arimidex fazlamidir teşekkur ederim
(240 puan)
Merhaba benden bu kadar konuyu https://peptidturkiye.com/forum 'da ilgili kategoriye açarsan hem diğer arkadaşlar da yorumlamış olur daha fazla şey öğrenmiş olursun.

Kolay gelsin.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
600 yorum
1,937 üye