Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
196 gösterim
Merhabalar, ilk kürümü definasyon ve kas hacmimi arttırması amacıyla Winstrol-Anavar-Clen olarak yapmaktayım. Başlayalı çok bir zaman olmamasına rağmen bu kadar süredeki performans artışı beni şaşırtmadı değil.

Kürü satın aldığım yer ile birlikte 6 hafta olarak planladık. PCT için planı satın aldığım arkadaşa sorduğumda gerek olmadığını söyledi. Buda benim aklıma bir şüphe düşürdü açıkçası. Sizce gerekli midir ve ne kullanmalıyım PCT için ?

Aynı zamanda kür esnasında Milk Thistle kullanımının yanı sıra eksik beslendiğim zamanlarda ilave olarak alabileceğim elimin altında bulunan C Vitamini, Çinko, D Vitamini, B Complex, Tiribulus ve Omega 3 takviyeleri bulunmakta. Bunları düzenli ve kullanım talimatına uygun kullanıyorum. Ek olarak şeker ve tuz içeren ürünlerden kaçınıp sağlıklı karbonhidrat ve protein kaynaklarından öğünlerim oluşmakta. Kür sonrası içinde kendim bitkisel olarak libido ve sperm kalitesini arttıran ürünleri dozunda kullanmayı düşünüyorum.
Steroid kürleri genel kategorisinde (200 puan) | 196 gösterim

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap

Merhaba;

Winstrol-Anavar-Clen hem kas hem def mu yapıyor muş? 10 yıllık spor deneyimi olan biri olarak da bu durum beni şaşırtmadı değil. Hem yağ yakayım hem kas yapayım bu hayaldir bilginiz olsun. Tren gibi ağır gruplar işin içine girerse o başka. Def kürleri 8-10 hafta olarak kanalize edilmesi en doğrusudur.

PCT GEREK yok ? Evet doğru bir şık gibi gözükse de mct gerek var ve kür sonu alt,ast,total testo gibi değerleriniz değişiklik gösterecek bunları kontrol altında tutmak adına test ve mümkünse mini pct yapılmalı gerekli ise.

Başarılar.

(35.9k puan)
seçti
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar hocam,

Öncelikli olarak cevabınız için teşekkür ederim.

Açıkçası cahillik durumuna denk geldi bu işle ilgili tecrübesi olan insanlara sorduğumuzda bile fırçalayıp gönderiyorlar özellikle salondaki hocaların tutumu bu yönde. Bu nedenle pek fazla bilgi edinemedim. İnternet derya deniz ancak çoğu bilgi birleşince insanın aklı karışıyor.

Şimdi ben bu ilaçlara başlayalı 3 gün olacak kür 6 hafta olarak programlandı. Ek olarak hem define hemde kilo almaya yönelik olduğu söylendi. Normalde benim bildiğim usülde belirli seviyelere erişmiş insanlar için ya birisi yada diğeri vardır. İkisi aynı anda mantığa göre yürümez ama ilaç konusu olunca ve bilgim olmayınca kafam karıştı.

Sözü çok uzatmadan; eğer bunun bir katkısı olmaz ve ciddi yan etkilerle karşılarsın derseniz ben şuandan itibaren kesip daha bilinçlice kür yapmayı düşünüyorum. Sağlık gittikten ve kazanım olmadıktan sonra maddiyatın pek önemi olmadığını düşünüyorum.
(200 puan)
Şimdi şöyle; piyasa cadı kazanı çok büyük bir pasta var. Ve vasıfısız binlerce kişi bu pastadan pay almak için savaşıyorlar. Ben bunları av sonrası arta kalan leşi yemeye gelen akbabalar olarak görüyorum. Yani satana kadar aile bireylerinizden görmediğiniz ilgi alakayı görürsünüz sonra kaybolurlar. Yada ezbere int okuyup duydukları bilgileri çürük bilgileri size sunarlar. Ezbere pct olmaz mesela TR en büyük yanılgı bu ezbere pct yapımı. Sonra saç dökülür, kısır kalırsın gibi şehir efsaneleri türüyor. Hayır kesme kürü ama bu kür hacim vermez aksine yağ yakıp su atımını destekler. Bu yönde ihtiyacınız varsa devam edin ama başka istekleriniz varsa da hayal görmeyin derim bu kür için.

Şimdi bu konuyu : https://peptidturkiye.com/forum/forum/46-steroid-k%C3%BCrleri-genel/
aynı şekilde buraya aç gelecek yorumları seyret :)

Başarılar.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,877 üye