Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
264 gösterim
Çok sevgili hocalarım, arkadaşlarım, Vücut Geliştirme sevdalıları, uzun zamandır küre girme düşüncem var, son derece kararlıyım, çok şey okudum, araştırdım, kendimi dahada geliştirmek adına, buralara  kadar geldim.

Öncelikle Kilom 90 kg Boy 1,76 Yağ Derecem %25-26 arası ilk kür için def kürümü önerirsiniz ?

İkinci olarak Boldenonla kür yapmak istiyorum kesinlikle nedense, boldenonu def kürlerine nasıl sentezleyebilirim.

Bir süredir antremanlıyım zaten sadece geçtiğimiz haziran sonunda sağ omuzumdan sakatlanıp eylül 3'te tekrar antremanlara başladım, kısa sürede eski gücüme kavuştum.

Şimdiden vereceğiniz cevaplar ve bilgiler için teşekkür etmek isterim.
Steroid kürleri genel kategorisinde (160 puan) | 264 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba; yağ oranınız bulk dönemi için inanılmaz derece de fazla. %15 maks seviyesidir bulk kürüne giriş için. Sağlıklı birinde bu oran %12-11 lerde dir. Size tavsiyem def kürü yapmadan doğal olarak ketojenik diyet ile pro. beslenme takviyesi alıp destek anlamında çok kısa sürede bahsi geçen yağ oranlarına gelmeniz. Akabinde 1-14 haftalık bir testo / bolde / dianabol kürü ile start verebilirsiniz.

Başarılar.

Not : https://peptidturkiye.com/forum ---> aynı konuyu bu kısma da açıp daha fazla ve farklı cevaplar alabilirsiniz.

(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam cevabınız benim için gayet aydınlatıcı ve güzel oldu, fakat son bir kaç bişey sormalıyım, ilk olarak pro beslenme takviyesinden kastınız supplementlermi öyleyse neleri örnek olarak gösterebiliriz, ikinci olarak sanalcoach sayfanız kapalı galiba diyet vs.. bu tarz şeyleri nasıl pro olarak satın alabiliriz başka bir platformunuz varmı.
(160 puan)
Kapalı değil çok büyük bir değişim içersinde bir ay içinde açılmış olacak tamamen. Bunun desteğini sağlıyorum. info@peptidturkiye.com yada info@steroidturkey.com dan bilgi alabilirsiniz. Beslenme takviyesi supp değil. supp.lar çöpe atılan paradan iabret çoğu. Aksini iddia eden biri varsa işe yaradıklarıan dair bilimsel belge isteyin emin olun sunamayacaktır çünkü kanıtlanmış yanları yok.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye