Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
135 gösterim
BURAK BEY, Merhabalar,

2 yıl önce spora 50 kg olarak başladım 6 ay kadar natural devam edip 67 kg’da 3 aylık bi küre girdim,                         test e,bolde,deca,tren e, olarak 1 ay kadar devam ettim ve trafik kazasından ötürü kür yarıda kaldı şuan spora başlayalı 3 hafta oldu sizce tekrar bi kür için erkenmi bu arada 55 kg 1,75 boy 23 yaşındayım, supplement almak yerine direk küre girmek istiyorum sizin görüşünüz nedir? size mail atıp ürünler hakkında bilgi almıştım görüşünüze göre irtibata geçmek istiyorum?
Steroid genel kategorisinde | 135 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhaba; ilk kür için çok sert bir kür olmuş. Yarım kaldığına sevinmelisiniz :) Zaman olarak küre girmeniz de sıkıntı yok ama tecrübelerime kulak asarsanız şunu söylemek isterim; bu kg'da kür olmamalı natural olarak gördüğünüz kg doğru beslenme ile çıkıp hatta mümkünse daha fazlasını kazanıp vücudun durduğu yerde br takım takviyeler yapılabilir.

Başarılar.
(35.9k puan)
misafir seçti
Size nasıl ulaşabilirim.ürün tedarik etmek için,?
0 beğenilme 0 beğenilmeme
tavsiyenizi göze alarak yılbaşına kadar natural devam edip yüksek kalori beslenip kilomu arttırayım ocak ayında sizinle irtibata geçerim o halde,

bu sürede supplement kullanımı olarak ne önerirsiniz peki burak bey?
Elbette. Bcaa ve c4 gerisini tavsiye etmiyorum.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye