Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
205 gösterim
Definasyon kurune girmeyi düşünüyorum ama yağ oranım oldukça yüksek yüzde 25 falandır Ve çevremden duyduğum şey ise şu yağlı vücutta ilaç daha kötü durma getirebilir asıl etkileri göstermez bu yüzden yüzde 15 13 e kadar doğal yani anabolik siz (sadece clenle) birlikte oraya kadar in soraanabolik ve testosteron kullan bunun doğruluğu nedir vücudum su tutmaya çok elverişli bu yüzden dedikleri mantıklı geldi sizin tutumunuz nedir bu konuda ve anabolik ilaç olarak masteron winstrol propionat tren asetat alıp kullanmayı düşünüyordum 1-10 hafta 300 prop 250 tren acetat 10-18 haftalar 300 prop 300 masteron 300 winstrol Yağ oranım 12 13 e düşünce mi buna gireyim yoksa yüzde 25 30 yağ oranında girsem sorun olurmu veya etkiler azalır mi çok merak ediyorum bunu
Definasyon kürleri kategorisinde (660 puan) | 205 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; yani evet çok fazla yağ oranınız. Ve yağ oranınızı sağlıklı olmak için düşürmek istiyorsunuz. Ama bu ürünler sağlığınıza yarar sağlayacak ürünler değil sağlığınıza kavuşmak için sağlıksız şeyler kullanmamalısınız. Size bu işi uzun süredir yapan biri olarak tavsiyem ketojenik diyeti araştırmanız beslenme konusun da bunu uygularsanız çok ciddi anlamda olumlu sonuçlar alırsınız zaten. İleride istediğiniz yağ oranına gelip doğal bir şekilde vücut geliştirmeye merak sarar ve en iyi noktaya geldiğinizi gördüğünüzde egonuza yenik düşüp daha fazlasını yapmak için harekete geçtiğinizde belki o zaman denenecek şeyler bulunabilir.

Başarılar
(35.9k puan)
cok uzun suredır spor yapıyorum aralıksız 4 senedir vucut geliştirme son zamanlarda unıversiteye hazırlandıgım ıcın dıyetı cok salmıstım ve bır turlu dıyetı oturtamamıstım ama antremanlarımı hiç aksatmadım.
Acemi degilim hatta sıtede eskıden yaptıgım kurleri yazmıstım ama sınav zamanı dıyet yapamadım ve sehir deiştirip tasındıgım ıcın bır turlu beslenme sıstemımı oturtamadım sımdı nıyetlendim clen ile yuzde 15 e kadar inip sora bu kuru yapsam sızce olurmu 3. kürüm olucak saten
%25'den %15'e clen ile inececksiniz ? Başarırsanız sizi ilk tebrik eden ben olmak isterim :)
Başarılar.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye