Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
126 gösterim
Herkese selam olsun

Değerli hocalarım ve arkadaşlar kür geçmişim var daha önce hgh de kullandım kısa dönem kullandım düşük miktar kullandım hiçbirşey anlamadım şimdi yapmayı düşündüğüm plan bu

Şuan ilaçsızım 3 ay sadece hgh kullanacağım günlük 6 ünite daha sonrasında 9 ay kadar günlük 8 ünite kullanacağım ve yanına 9 aylık ilaç kürümüde ekleyeceğim. Kürümdende bahsedeyim hemen 9 ay boyunca 2000mg enantat 2000mg boldenon kürün ortasında yaklaşık 4 ay olacak şekilde 400 ya da 600mg tren enantat ekleyeceğim. Planım bu şekilde.

Size asıl sormak istediğim hgh yani growhtun çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabiliriz.

Şimdiden teşekkürler herkeze iyi forumlar.
Steroid genel kategorisinde (850 puan) | 126 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Selamlar; bu mg'larda kür yapan birinin soracağı bir soru değil bu. Yani çok ciddi mg ve üniteler yazmışsınız muhtemelen bir helikopteriniz yatınız garajınız da en az 2 tane arabanız var. GH bu denli güç yettirebilmek çok zor 8 ünite diyorsunuz yanlış okumadıysam çünkü. Neyse ilaç mg kısmına girmeyeceğim. GH öyle basit bir ilaç değil bilginiz olsun. Çalıştırmak çok zor. Devamlı stress altında olmalısınız insulin değeleriniz hep belli seviyede olmalı şeker ve süt ürünleri asla alınmamalı vb gibi çokça unsur var. GH tren gibi yada ghrp 6 gibi ateş,açlık hissi vb yapmaz vücut tepkimeleriniz'den 6 ay ve üzeri tarihler de anlarsınız ne denli verim alıp almadığınız.

Başarılar.
(35.9k puan)
Hocam devamlı stres altında olmalısınız dediniz onu tam anlayamadım biraz açıklar mısınız? Kas stresi mi? psikolojik stres mi?
Psikolojik stress.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Teşekkürler hocam süt ve şeker dediğiniz gibi 0 a indireceğim kesinlikle kullanmayacağım. Hocam orta ayarda takılmaktan sıkıldım tüm yatırırımı vücuduma yapacağım sıçrama yaşamak istiyorum. Yani bu fitness modellerin yabancı olanların clasik klasmandaki vücutçuların kürlerinde 2000mg dan aşağı bir testo kullandığını düşünüyorum çünkü ben 1000mg kadar çıktım en son kürümde bir çok eksiğim vardı farkındaydım ama düşündüğümden çok az etki aldım ilaçlardan yani bu adamlar yüksek kullanıyor diye düşünüyorum. Ve ayrıca formumu buraya paylaşacağım kür günlüğü gibi bir şey sizlerin değerli yorumlarını tavsilerini dinlemek isterim.
(850 puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,881 üye