Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
497 gösterim
arkadaslar selamlar testo deca kurunde hacim alirken yag yakimi nasil olur mesela gobek kismindaki yag gidip baklava cikarmi yada zor giden kisimlar incelirmi
Definasyon kürleri kategorisinde (400 puan)
yeniden kategorilendirildi | 497 gösterim

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Testestosteron​ yağ yakar fakat makul ölçülerde ama sen bulk küründesin dolayısıyla ona göre bir beslenme yaptığını düşünürek hacim alırken yağ yakmak biraz zor olucaktır. Eğer yağ yakmak gibi bir düşüncen varsa ona göre bir beslenme-diet ile farklı ilaçlar kullanmalısın.
(2.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Temiz besleniyorum kardiyo yapiyorum hocam ins cokta yaglanmam cevap icin tesekkurler
(400 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam selamlar bende enantat kullandım 1 10 hafta arası 400 boldenon 500 enantat klasik ve temiz beslenmeme rağmen biraz yaglanma ve su tutumu oldu yüzüm gözüm şişti belkide bende böyle bir etkisi vardır bilmiyorum ama sonra kısa esere (propionat) a geçtim ve rahatladım eğer yağlı bir vücudunuz varsa benim gibi yani en azından çok keskin baklavam veya göğüs çizgm yoktu %18 19 arasiydi yağ oranım bende enantat almayin şu tuttuğu için rahatsızilk verebiliyor tabiki bende olan etkileridir hocam burdaki tecrübeli hocalarımız daha iyisini bilir iyi akşamlar selam olsun.
(660 puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye