Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
104 gösterim
Merhabalar, aklımda 2,3 definasyon kürü dizaynı var sizce uzun veya kısa sürede hangisinden daha iyi verim alabilirim Birinci olarak ; 1-16 testo prop 1-10 masteron 1-10 tren acetate 10-16 winstrol (mgleri bütçeye göre ayarliyacagim) İkinci olarak ; 1-16 testo prop 1-10 tren acetate Hgh fragment, igf lr3 Üçüncü olarak ise ; 1-10 tren Hgh fragment ,ghrp2 ||yada|| igf lr3 , ghrp2 Sizce uzun veya kısa vadede hangisinden etki alabilirim yada sizce en iyi kür dizaynı nedir
Definasyon kürleri kategorisinde (360 puan) | 104 gösterim

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Öncelikle bu sorunun cevabı çok ucu açık ancak en kısa sürede iyi bir definasyon istiyorsan anabolik olarak propionat,Tren acetat,winstrol yeterli bana göre. Peptid olarak hgh fragment orjinal bulabilirsen yağ yakımı konusunda üzerine daha iyisi yok diyebilirim.İlk seçenek gayet mantıklı, yanına bütçeye göre hgh fragment eklersen iyi bir diyet,cardio ve antrenman programıyla istediğine kolaylıkla ulaşabilirsin.
(220 puan)
Masteron tercihe kalmış ancak yarışma harici çok gerekli olduğunu düşünmüyorum fazladan yan etki bana göre.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ya benim asıl sorum şöyle aslinda Steroid vs peptid gibi tren acetate ve testosteron mu daha iyi vadede yakar yoksa hgh fragment igf lr3 kombini mı yoksa ikisini birleştirip mi ? Masteron konusuna gelirsek ben östrojen olayı için ekledim testosteron östrojene dönüşme ihtimalini düşürüyor diye biliyorum
(360 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hepsi iyi bence steroid gruplarının sadece daha ağır mct ve pct dönemi olur ama peptidlerde bu olmaz steroidlerde kür maliyeti sonuna test parası mct pct eklediğinde diğer kürleri maddi anlamda çok daha zorlar yani diğerleri daha ucuza gelir sana. Doğru ilaçlarla hepsi sonuç verir güzel planlamalar. Kolay gelsin.
(35.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,877 üye