Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
133 gösterim
Hocam iyi günler öncelikle. Diğer kürüm bitti. 9 kg kadar aldım 7 ayda. Testoyu uzun tuttum. 3 kg kaybettim kür sonu. Ölçü kaybı yok ilginç bi şekilde. Pct çok iyi geçti. Herşey normale döndü. Şimdi aklımda testo deca anapolon var. Benim sorunum şu ki tablet olamazsa asla kilo alamıyorum. Deca da bile. Çok besleniyorum. Günlük 5 öğün yemek yiyorum. Evdekiler bile çatlayacaksın yeter diyor. İlaçlarda mı sıkıntı var bende mi?
Bulk kürleri kategorisinde (680 puan) | 133 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Yani 7 ayda 21,22 kg alan biri olarak 9 kg tabi biraz enteresan geldi. Beslenmenin sıkıntılı olduğu kanısındayım istersen 100 öğün ye yanlış ise hedefe koşamazsın çok yemek değil az ama sık yemek önemli olan. Tablet kürler sana kg aldırmaz yalancı kg aldırır su tutarsın kg aldım sanarsın. Kürüne gelince testo deca anapolon uygulanabilir başarılar.
(35.9k puan)
Hocam öncelikle teşekkür ederim.sabah bir tam ekmek tereyağı peynir. Öğlen 1 tam ekmek 200 gr tavuk ya da et çorba ara öğün bisküvi çikolata vs abur cubur akşam 200 gr tavuk ya da et ve gece sütlü tatlılar başta olmak üzere herhangi bir tatlı. Yemek te yiyorum bazen. Anapolon yada bolde kullanınca aşırı bir iştahım oluyor zaten.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Kilo alamıyorum muhabbeti bana her zaman hikaye gelmiştir. Genelde yiyorum diyip yediğini zanneden kişiler ya tek öğünde aşırı yiyip diğer öğünleri öyle böyle geçiriyor yada yediği besinlerin içeriği boş oluyor. Yediğin besinlerin kalorisini makrolarını hesaplayıp kilo alımın durdukça bu kalori değerlerini arttırırsan kilo alamama gibi bi ihtimalin yok.Eğer aldığın kür sonu elinde kalan 6 kilo gerçekten ciddi değişimler yarattı ve ölçülerinde iyi şekilde arttıysa biyere kadar kabul edilebilir. Gözden geçirmen gereken bir sürü şey olabilir. Yeterince yemek yemiyorsun, grektiği şekilde ağırlıkları kademeli olarak arttırmıyorsun, çok aşırı hareket ediyosun ve yediğinden ffazla kalori harcıyorsun vs vs. Biryerde bi patlak vardır bence onu bulmaya odaklanmalısın.
(220 puan)
Hocam size hikaye gelmesin. Bir ektomorfsanız bazal metobolizma hızınız çok yüksek ve prof. yapabilecek bişey yok yaradılışın böyle diyorsa steroidden başka hiçbir başka bir yol kalmıyor. Hiçbir sağlık sorunum da yok. Banada bel çevresi yağları insülin direnci hikaye geliyor mesela.
Elbette bi mezo veya endomorfa göre daha zor kilo alıyor olabilirsiniz ancak bi yerden sonra alacaksınız. Bende endomorf yapılıyım ve istediğim gibi kilo alabiliyorum ancak ne yağlanmadan ne sulanmadan şikayetçi değilim çünkü vucudumun hangi besine ne tepki verdiğini bilip ona göre plan oluşturuyorum. Ben şuan 4.500 civarı kalori ile yağlanamdan ilerleyebiliyorum ama sıradan bi vatandaş hangi vucut tipine ait olursa olsun bu kalorilerle ortalıkta tekerlek gibi yuvarlanır. Şuan hacim almaya çalışıyorum ve yediğim jasmin pirinç miktarı 900 gram net çiğ gramaj kilom 93. Bana bu miklarları yiyip aylarca yiyip hala kilo alamadığınızı söyleyemezsiniz herhalde. Yani insanlar yine söylüyorum yediğini iddia ediyor ama ben sabah 5.30 da pirinç yüklemeye başlıyorum ve antrenmana kadar 600 gram yemiş oluyorum. Kilo almak isteyen veya almakta zorlanan kaç kişi bu gramajlara çıkar bilmiyorum ama bildiğim tek şey olmuyorsa olması için daha fazlasını yemek gerektiği.
Hocam kullandığım bi antidepresan vardı adı paxera insanları normalde kabız yapar. Beni ishal yapıyor. Çabuk kilo kaybediyorum. Beslenme programınızı zahmet olmazsa bi atabilirmisiniz. Acaba ekmek makarna değilde karbo alımımı pirinç gibi başka besinlerden mi alsam. Bulku daha profesyonel yapmam gerekiyor galiba.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye