Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
34 gösterim
10 hafta 300 propionat 300 tren kullandım gayet güzel ölçü aldım ve yağ yaktım hocam..

4 hafta daha propionat gitmeyi düşünüyorum kalan inatçı yağları da yakmak için sonrasında clean bulk için sınırları zorlamak istiyorum diyetime devam edeceğim haziran temmuza kadar hiç bozmadan.. inatçı yağlar için definasyona devam mı etmeliyim.. yada direk bulk kürü mü gireyim  bulk kürü için tavsiyeniz nedir zamanla yağ oranım azalır mı yavas yavas ? Kür yazar mısınız hocam ilaçları dozajları ve koruyucular olarak yaz sonuna kadar ilacı kesmeyi düşünmüyorum ..

Şimdiden elinize sağlık teşekkür ederim
Bulk kürleri kategorisinde (350 puan)
düzenledi | 34 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Selamlar; gayet iyi verim aldıysan inatçı yağ dediğin bel bölgesi alt karın kısmıdır orasını istersen 1 kasa ilaç kullan yine kalır orası tamamen beslenme düzeni ve beslenme saatlerinin ayarlanması ile alakalı. Devam edebilirsin testo prop ile ne kadar istiyorsan. Yağ oranın %12 civarı yada altı ise bulk girilebilir neden olmasın. Kür vs hedefe özel olur ezbere yemek tarifi misali olmaz.

Beraber çalışma fırsatını yakalarsak günün birinde o zaman konuşulur.

İyi haftalar dilerim.
(35.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye