Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
185 gösterim
Merhaba şuanda yağ oranım 13 civarı bu yağ oranımı ilaçsız normal bir şekilde 8-9 lara çekeceğim ve arkasından temiz kütle kazanımı yapacağım. İlk etapta enentat ve bolde kullanacağım 1000mg şeklinde ve elimde 500 ünite growht var günlük 4 ünite şeklinde kullanacağım nasıl bir verim alabilirim. Yani growhttan nasıl bir verim alabilirim.
Ürün kullanımı kategorisinde (160 puan) | 185 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; 500 iu güzel bir stok. Günlük 4iu kafi çıkabilirseniz 6iu ve min 12 ay kullanımda muazzam sonuçlar alırsınız ama 6 ay ve altında kullanacaksanız yağ yakımı dışında pek bir şey beklemeyin derim. GH satın almak ve vücuda sokmak işin en kolay kısmıdır ama bu ilacı çalıştırmak en zor kısımdır. Bu şeye benzer trilyonersinizdir .. Bugatti'yi 10 saniyede satın alabilirsiniz ama bireysel sürüş kabiliyetiniz yoktur ve ilk direksiyon dneyiminiz'de araba ile duvara çıkarsınız.. Bundan sebep çok detaylar var şeker alımı asla olmamalı insulin yerlerde olmalı stress seviyeniz çok üst seviyelerde olmalı süt ve süt ürünlerinden korkmalısınız uyku düzeni sıfır sorun rutin 10,11 uyku sabah erken uyanma gibi çok fazla detayl var.. Almak kullanmak sorun değil çalıştırmak sorun ilacı..

Başarılar.
(35.9k puan)
Teşekkürler hocam yardımcı oldunuz benimde amacım yağ yakmak 6 ünite konusunda kararsızım şu şekilde belde genişleme yapar diye korkuyorum bu yüzden yüksek ünite ve uzun süre kullanmak istemiyorum
Organlarda kemiklerde büyüme durumuna yanlış anlamayında ne paranız nede tecrübeniz yeter :) Çok ileri anlamda iu konusunda ve uzun yıllar kesmeden kullanılırsa o denilen tepkimeler ile karışılaşılma durumu söz konusu olabilir.

Başarılar.
Anladım :) teşekkürler hocam
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,877 üye