Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
63 gösterim
Öncelikle iyi günler 25 yaşındayım 1.80 boy 82 kiloyum hafif yağlı bir fiziğim var 1 yıla yakındır fitness yapıyorum 1-4 dianabol 30mg 1-10 testo e. 500mg olmak üzere bir kür planladık Beslenmede günlük 200 Gr proteini almaya çalışıyorum karbonhidrat ve yağ konusunda hesaplı beslenmiyorum Kür sırasında. Nac çinko b12 kullanmayı düşünüyorum Kür hakkında yorumlarınız benim için değerli şimdiden teşekkürler Bu kürden hacim beklemek saçmamı olur yanına deca veya boldenon eklemem şartmıdır Birde ilk kürüm bu konuda tecrübem yok enjeksiyonlar için bu 1 cc lik insülin enjektörleri kullndırsam olurmu Kıymetli cevaplarınız için şimdiden teşeklürler
(120 puan) | 63 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; saçma olmaz ama aman aman bir beklentide olmayın muhtemelen ilk deneyiminiz zaten kazanılanın çoğu gidecek zaman içersinde ama tecrübe de böyle edinelen bir şey.. İlerleyen dönemlerde farklı komninasyonlar denersiniz.

Başarılar.
(35.9k puan)
Hocam insülin enjektörüyle enjeksiyon yapılabilirmi
Yorumunuz benim için çok kıymetliydi çok teşekkür ederim
İnsulin iğnesi ile enjeksiyon olmaz yağlı ilaçlar bunlar.
Kalçadan olacaksa yeşil uçlu bacaktan olacaksa siyah uçlu enjektör idealdir.

Kolay gelsin.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,884 üye