Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
1 beğenilme 0 beğenilmeme
239 gösterim
Selamunaleyküm arkadaşlar sorum oldukta açık herhangi bir testo küründe ki kafamdaki testo bolde danabol böyle kürlerde vücutta kıllanma kaçınılmaz mı? Yani saç dökülmesini göze aldım ki şampuanla önlenebiliyor bu durum ama vücudun kıllanması nasıl oluyor önleyebiliyor mu? Özellikle @Loving hocam çok uzun süredir kullandığınız ve bilginize güvendiğim için sizden yanıt bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim herkese
Steroid genel kategorisinde (3.9k puan) | 239 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Selamlar; muazzam bir kıllanma diyemeyiz ben 1gr giriyorum mesela üstelik 40 hafta veya üstü pek problem yaşamadım bu konuda ama elbette bunu yapar seste kalınlaşma yapar vb gibi unsaları göze almak lazım. Misal ben lazer epilasyona gittiğimde özel hastanede ne kullandığımı söyleyince doktor dediği siz dışardan testesteron alıyorsunuz biz sadece doğal spor yapanlara bile epilasyon yapmıyorum çünkü testo seviyesi hep yüksek olduğundan tekrar çıkıyor asla körelmiyor diye. Ama çok abartılacak yada korkulacak bir durum yok. yes

(35.9k puan)
Hocam hiç olmayan yerde kolumuzdakiler kadar olur mu mesela
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Hocam kıllanma dışında korkutmuyor açıkçası. Sakal bıyık dışında vücudumda yok allaha şükür göğüstür omuzlar sırt temiz. 15 hafta 500mg testo kullanımı sonucu ki ilk kürüm olacak ne tür bi değişim olur tabiki kurt adam olacak değiliz elbet ama gözle görülür şekilde artış olur mu? Ve köse biriyle bizim yada normali kıllı olan işte göğüs omuzlar falan arkadaşlarda artış aynı mı olur?
(3.9k puan)
Gözle görülür hiç bir şey olmayacaktır. 10 yıllık deneyimlerim doğrultusunda. Elbette asla olmaz kesinlikle olmaz gibi terimlerden de kaçınılmalı ama %90 hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız.
Teşekkür ederim sırf bu yüzden vazgeçmiştim tekrar heveslendirdiniz sağolun:)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,877 üye