Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
255 gösterim
Testo ent boldenon küründeyim proscar diye bi ilacın 2 günde yarım tablet alırsak saç dökülmesini engelliceğini duydum fakat bu ilaç aldığım testonun yada boldenonun etkisini azaldırmı çok merak ediyorum çelişkideyim saçlarımdanda olmak istemiyorum yardım ederseniz sevinirim :)
Kür içi ve sonrası MCT & PCT kategorisinde (670 puan) | 255 gösterim

3 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme

Saç dökülmesini engelleyecek kadar dozda kullanılan (yani 1 mg) Finasterid'İN NE ANDROGENİK NE DE ANTİ-ANDROGENİK ETKİNLİĞİ VARDIR. GÜVENLE KULLANABİLİRSİNİZ. Yanız piyasada daha ucuz olan Proscar isimli ilaç 5 mg finasterid içermektedir. Onun için aynı şeyi söyleyemem. Soruna gelince kanda bulunan en potent androjen DHT'dir. Ve reseptörlere kaslarda dahil DHT şeklinde bağlanır. Onun için Testosteronu arttırması bir anlam ifade etmiyor. Sadece dengeyi sağlamak için vücudun gösterdiği bir cevap(negatif-positif feedback). Şunuda belirteyim "silici" olarak doping listesinde bulunmaktadır. Müsabakalara katılacak arkadaşlar kulanmasın.

(36.1k puan)
KASLARA DHT OLARAK BAĞLANIYORSA DHT DÜŞÜRÜCÜ İLAÇ ALDIĞIMIZDA BOŞUNA KÜRE GİRMİŞ OLUYORUZ ?
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Proscar cinsel isteksizlik yapabilir bilginiz olsun. wink

(1.3k puan)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
AVODART KULLANIN HOCAM GÜNDE 1 TANE
(900 puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
601 yorum
1,938 üye