Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
310 gösterim
Testo e + boldenon kürü yapmayı düşünüyorum kickstart için danabol öneriliyor ama kulanımı kestikten sonra bütün alınan kg kayıp edliyor kalıcı bir faydası olmuyor diye bahsedildiğini görüyorum danabol kullanmak yerine turinabol kullanılabilirmi turinabol daha az ve kalıcı bir kütle sağlıyormuş, uzman hocalarım yardımınızı bekliyorum teşekkürler
Ürün kullanımı kategorisinde (120 puan)
yeniden kategorilendirildi | 310 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba dianabol kullanabilirsin amacı sana ekstra olarak dönecektir kalıcı bir şey bekleme zaten. Önemli olan kürünün derinliği ki testo boldenon da misal 500 testo + 500/750 boldenon gidersen güzel sonuç alırsın.
(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar konulara çok vakıf olan biri değilim çok yerde çok laf dolaşıyor ama siteye baktım bilgili arkadaşlar var danabol tek başında kullanabilir mi? Bunu sorucam ve ne kadar kullanması gereki mg tablet olarak
(140 puan)
Merhaba tek başına kullanılabilir aspirin de tek başına kullanılabilir makarna 'da ketçapsız yenebilir :) Yani bu hayatta her şey tek başına yapılabilir ama sonuçları ne olur ? Sonuç kocaman bir SIFIR .. Vücudunu yorduğunla kalırsın.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye