Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
255 gösterim
Merhaba;

10 haftalık bulk kürü yaptım testosteron e. boldenon ve danabol olarak kürün 8. haftasında geceleri aşırı derecede terliyodum. şuan kür bitti yaklaşık 2 hafta oldu ve gece terlemeleri devam ediyor. Acaba neden olabilir ? Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Kullandığım ilaçlar.
Testo 6. haftaya kadar 500 mg  9.haftaya kadar 750 mg son hafta 250 mg
Boldenon 9 hafta 400 mg
Danabol 6 hafta boyunca günlük 30 mg
Bulk kürleri kategorisinde (160 puan) | 255 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba; Aşırı terlemelerin sebeplerinden birisi hormon düzensizliğidir.

Aşırı terlemenin sebebi şunlar da olabilir;

  • Stresi böbrek bezlerini uyarması
  • Tansiyonun düşmesi
  • Şekerin düşmesi
  • Aşırı kanama (mide veya bağırsaklarda iç kanama)
  • Kalp krizi geçirmek
  • Sıcak çarpması
  • Enfeksiyon hastalıkları
  • Fenilketonüri hastalığı
  • Akrodini hastalığı

Bunlar örnek tabi sadece. Bunlar olmuştur diyemeyiz. tiroid hormonlarının incelenmesinde yarar var.

(35.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Saolsun hocam bilgi için teşekkür ederim.
(160 puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
570 soru
941 cevap
592 yorum
1,886 üye