Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3.2k gösterim
Merhaba Hocalarım ve Arkadaslarim.ilk kürüme yakın zaman da başlıyorum yıllardır tanıdıgım hocam var.ilacı ondan alıcam. testo enantat kullanıcam fakat kendisi elinde birtek iran oldugunu iranın çok kaliteli iyi çalıştıgını soyluyor . fakat ben iran testo istemiyorum kaliteli bir testosteron markası ne yazikki arastırdım boyle bir konu bulamadim. Bir arkadasımın dediği iran testo dandik saçını daha fazla döker o yüzden kaliteli al dedi bu nekadar dogru?

sizce en iyi testo markası hangisi?

ben balkan ,thaiger, alpha pharma , yada bir arkadasım cok onerdi GEP pharma testo enantat. sizce hangisi bunlardan kaliteli birde bu markaları veya sizin soyleyeceeginiz markaları birtek internetten alabilirim baska tanıdıgım kişi yok. internet sitesi adı veriliyormu bilmiyorum o yüzden vermiyorum verilir diyosanız yazicam siteyi. Sizce internetten alınırmı testo nekadar güvenlidir. security kodları var diyor site orjinalliğini test edin diyor ama genede korkuyorum sizden yardim istiyorum cok teşekkürler şimdiden.
Marka analizleri kategorisinde (270 puan) | 3.2k gösterim

3 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Kardesm 1 hafta icinde bende 12 haftalik testo enantat 250 mg kurume basliyacam insallah Iran markasi orjinalsa iyidir problem olmaz ama BVS,balkan pharma ve alpha pharma bu uc marka efsanedir iyidir 3 markadan birini tercih edebilirsin ben balkan pharma aldim.
(470 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
orjinal olsun

çalışsın

gerisine takılma pek üst segment ilaçların orjinalini bulmak hali zor unutmamak lazım tamam gep falan alıyorsun 3. sınıf ama onun çakması ile pek uğraşmıyorlar zaten 5 10 liraya alıp 100 150 liraya satıyorlar ama diğerleri sıkıntı biraz
(430 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
En iyi marka diye birşey yoktur.Eczane ürünü vardır ve diğerleri vardır.Thaiger 3 yıl önce kapandı.Check kodu olan köklü markalardan almaya çalış
(410 puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
570 soru
941 cevap
592 yorum
1,895 üye