Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
126 gösterim
Beyler soru net ama bana acaba dedirten bir sorun var. Değerli Polat Yücel hocamız idmandan 45 DK sonra yemek yenmesini söylemiş diyelim idman bitti o açlıkla, o kan şekeri seviyesiyle 45 dk beklememiz isteniyor. Evet açlık anında salgılanan gh, üretim vb devam ediyor ancak soru şu; Bu koca adamlar o 45 dk da neler yapıyorlar ?  whey , jelibon veya basit şeker veya hurma, deskroz, maltodeskrin ? Hadi buyrun cevaba. Herkes katılsın verimi çok arttıracak bir soru.. özelikle kürdeysen bu 45 dk en iyi ve en TEMİZ (cut)  veya KİRLİ (bulk) şekilde nasıl değerlendirilir ?
Antrenman kategorisinde (1.1k puan) | 126 gösterim

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Evet bu uygulama doğrudur bende bu şekilde geçirdim tüm dönemlerini bu sürede yağ yakımıda ciddi anlamda devam edip asıl amaç şudur salınımı olan GH maks derecede düşük kan şekeri ile çalıştırabilmek. Bazı bazı sabah kahvaltısı sonrası gece 9-10 kadar hiç bir şey yememek ve gece 10'da bir XXL pizza ile sistemi şoka sokmak vs vs çok unsurlar var soruldukça konuşuruz.
(36.1k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
601 yorum
1,938 üye