Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
1 beğenilme 0 beğenilmeme
145 gösterim

Marka hakkında "tecrübesi olan" arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Kullanmamış olan kişinin yorum yapması zaten gerçekçi olmuyor. Popüler forumlarda çok var kullanmayıp yorum yapan. O yüzden "Genrise ürünü kullanmış" arkadaşların yorumlarını bekliyorum cool

 

Supplementler kategorisinde (410 puan) | 145 gösterim

4 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
protein tozu alacaksan ya amerikan yada alman olacak gerisi bence biraz kafa karıştırıcı
(430 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Genrise gayet kalitelidir defalarca kullandım.Supplement konusunda markalara takılma çünkü hepsi aynı.Yani hepsinde protein var hepsinde bcaa var..
(470 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2, 3 ay önce site üzerinden whey instant almıştım. 2300 gr olanlardan. Günde 2 ölçek kullandım. Tadı ve karışımı biraz sıkıntılı. Karışma konusu özellikle çok sıkıntılıdı. Etki olarak söylemek gerekirse diğer protein tozlarından bir fark görmedim.
(160 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dostum tadı ve karışımı biraz sıkıntılı. Bunları dert etmiyorsan kullanabilirsin, sonuç olarak hepsi aynı yola çıkıyor bunlardan etki, verim gibi şeyler beklemek saçma olur neticede gıda takviyesi.
(2.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
601 yorum
1,938 üye