Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
259 gösterim
İlk kürüme gireceğim 8 hafta 500 mg testo e kullanacağım, 2 sene önce jinekomasti sorunu yaşayıp ameliyat oldum kür sırasında veya kür sonrası tekrar oluşma ihtimali yüksek midir? Kür içinde arimidex kullanmalımıyım?

Kür içinde kullanacağım ve kür sonu kullanacağım ilaçlar;

kür içi: nac 600, proviron (günde 25mg)

kür sonu: klomen
Steroid genel kategorisinde (1k puan) | 259 gösterim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba; jin. am. oldunuz risk bitti mi * hayır risk her zaman her konuda vardır kontrol altında tutulmassa. Ben yan etki görmedikçe tavsiye etmesemde sizin için durum biraz daha farklı çeyrek tab. bazında haftada 2 yükleme yapılabilir.
(35.9k puan)
Peki kür sonunda klomeni nasıl kullanmalıyım?
Test olmalısın olmadan neye göre kullanacaksın ? Misal doktora gittin başım ağrıyor aspirini nasıl içeyim mi dersin ? Muayne olursun doktor raporları inceler duruma bakar ona göre şu dozda şukadar hafta al der.. Gibi..
Peki testlerimi hangi bölümde yaptırmam gerekiyor ve kür sonunda atıyorum fsh düşük çıktı östrojen fazla çıktı bunları düzeltmek için doktor kendisi ilaç yazar mı bana?
1-lh
2-fsh
3-total testo
4-kan testi
5-e2 (estradial)
6-prolaktin

her ihtimale karşı hepsini ol sen. doktorun yazmasına gerek yok paylaşırsın burada veya https://peptidturkiye.com/forum/forum/17-steroid-kür-içi-ve-sonrası-mct-pct buradaç Herkes yardımcı olmaya çalışır.
Çok teşekkür ederim
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,885 üye