Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
192 gösterim
18 Yaşında natural olarak 1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum eczaneden elime abound toz (30 poşet, 24 gr) geçti 24 gramlık 1 servisinde 7.4 gr arjinin , 7.4 gr glutamin , 1.3 gr HMB bulunuyor bunu spordan hemen sonra kullanıyordum ancak arjininin nox etkisi için spordan önce kullanmayı düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir etkisini kas gelişimi açısından en doğru kullanım zamanı hangisidir?
Supplementler kategorisinde (1k puan) | 192 gösterim

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Kullanmadım ama bizim için faydasız gibi geldi içeriği bana fiyatı da uçuk
(3.9k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Bahsettiğiniz ürün genel anlamda hastalar için üretilmiştir tıbbi amaçlıdır yani sizin özel bir sağlık sorununuz mu var ?

BİLEŞİMİ L-glutamin, L-arginin, asit düzenleyici: sitrik asit (E330), kalsiyum beta-hidroksi-beta-metilbutirat, doğal portakal suyu tozu, şeker (sukroz), doğal aromalar, zerdeçal tozu, tatlandırıcı: aspartam (E951), MCT, tatlandırıcı: asesülfam potasyum (E950) ve renklendirici: şeker pancarı tozu (E162). Fenilketonurili hastalar: Fenilalanin içermektedir. Gluten ve laktoz içermez. Gluten içermez logosu ÖZEL TIBBİ AMAÇLI BESLENME ÜRÜNÜ Abound, yaralarin iyilesmesi yada yağsız vücut kitlesinin yeniden yapılanmasında desteğe gereksinimi olan hastalarda diyet yönetimine ek olarak kullanilir. Abound, yara iyileşmesini destekleyen ve yağsız vücut kitlesinin yeniden yapılanmasını sağlayan arginin, glutamin, beta-hidroksi-beta-metilbutirat ve tatlandirici içeren özel bir formüldür. Enerji dağılımı: Protein %66.3, yağ %0.2, karbohidrat %29.1, HBM %4.4 Osmolarite: 434 mOsm/l, Osmolalite: 461 mOsm/kg H2O

Ürünün içinde her türlü şeker veya tatlandırıcı var gereksiz görüyorum.

(36.1k puan)
Sağlık sorunum yok anca ürün eczaneden ücretsiz olarak elime geçti çöpe atacağıma kullanayım bari diyorum yağ yakma dönemindeyim şuan bir sıkıntı olur mu antremandan önce alsam arjinin ve hmb etkisi için
Diyet döneminde definasyon döneminde yani kullanmamalısın.
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
600 yorum
1,937 üye