Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
3 beğenilme 0 beğenilmeme
2.6k gösterim
thaiger pharmanın tayland daki fabrikası bir kaç yıl önce kapatıldı bununla beraber thaiger ın artık kapandığını piyasadaki ürünlerin sahte olduğunu boş olduğu dedikoduları yayıldı.

Benim bildiğim ise tayland daki yerini kapatım hindistan devam etmesi bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
Marka analizleri kategorisinde (250 puan)
yeniden kategorilendirildi | 2.6k gösterim

6 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Hindistan'da ilaç ve ecza sektörü destekleniyor, 2012 yılında fabrikasını hindistana taşıdığı doğru fakat şuan piyasada fazlasıyla sahtesi mevcut ismini kullanan underground üretimi bir çok ilaç var.
(2.9k puan)
1 beğenilme 0 beğenilmeme

Peki Thaigerın birebir üzerindeki kutudaki soğuk damgası check in koduna ampüllerine kadar bire bir çakması var mıdır 

 

(250 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dostum bu aylardan beri herkesin kafasını kurcalayan bir şey ama kesinlikle inanmıyorum ben piyasada o kadar çok thaiger ile başlayan ürün varki biri sonuna labs ekliyor diğeri x ekliyor uzayıp gidiyor bence ülkede ki ilaç sektörünün böyle cadı kazanı olduğu bir dönemde uzak durulmasında fayda var.
(470 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ben aldım kanıp hocam 2000 tl çöpe gitti ürünler bırak çalışmayı kıpırdatmadı bile beni hatta daha çok geri gittim resmen. Satan adamda ortadan kayboldu. Sonra loving hoca ile tanıştım sağolsun aldığım ürünlerle kürüme deam ediyorum özellikle balkan pharma tasiye ederim.
(410 puan)
beni yanlış anlamazsanız balkanla kürünüze devam ediyorsunuz ve burak hocayı öneriyorsunuz ama açtığınız başlıkta ilaç ne zaman çalışır onu sormussunuz zaten 2000 lira verip kürünüz boşa gittiğini anlamışsınız bir ilacın çalışıp çalışmadığını tecrübe etmişsiniz peki burak hocaya sattığı ürünlere güveniyorsunuz neden kendiniz öyle bir başlık açtınız bu ikisi birbirine zıt değil mi?
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Benimde merak ettiğim soruydu yerinde olmuş takip ediyorum başlığı.
(670 puan)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Dostum kutu, kod, damga bunlar basit şeyler milletin gözü dönmüş 5-10 dolara aldığı ilacı 250 liraya satıyo üstelik bunu göndermeyen ahlak yoksunu şahıslar var forumda konusu mevcut. Bu sebeple markaya takılma kendine güvenilir bir satıcı bul ve devamlı ondan tedarik et. Bu piyasada güvendiğim tek bir insan vardır o kişi Burak hoca (Loving) gözüm kapalı ne gönderirse kullanırım. Eğer ürün tedarik etmek istiyorsan kendisine mail yoluyla veya sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsin.
(2.9k puan)
Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
572 soru
944 cevap
600 yorum
1,937 üye