Steroidturkey.com / Hormonlara dair ne varsa. Hiç bir şey gizli kalmayacak!
0 beğenilme 0 beğenilmeme
176 gösterim
Yabancı forumlarda kür sırasında Arimidex kullanımını zorunluluk olarak gösteriyorlar hep. Jinekomasti olsun olmasın vücuttaki fazla östrojenin cilt ve kardiyovaskiler başta olmak üzere bir çok soruna yol açabileceğini söylüyolar. Ben şimdiye kadar hiç küre girmemiş olmama rağmen göğüs uçlarında yanlara doğru yönelme var. Sanırsam jinekomastiye yatkın vücudum elime de biz kitle geliyor gibi dokunduğumda emin değilim. Arimidex kullanmanın gelişimi azalttığını söyleyip karşı çıkanlara ise, arimidex yokken alınan kilonun su olduğu kürden sonra zaten kaybedileceeğini söylüyorlar. Çinko gibi doğal maddeelerin tam çözümden ziyade yardımcı olarak kullanılabileceğini A.I'ye kesinlikle alternatif olamayacağını söylüyorlar. Açıkçası A.I kullanımı konusunda kararsız kaldım. Siz ne düşünüyorsunuz?

2. sorum ise HCG konusunda. Kürle birlikte hCG kullanımının PCT ve sonrası toparlamayı çok daha hızlandırdığını kesnlikle birlikte kullanılması gerektiğini söylüyorlar. İlk kürüm öncesi elimde hCG ve Arimidex hazır şu an. Kür boyunca günde 0.25 mg Arimidex ve haftada 2x 250 mg HCG kullanmayı düşünüyorum. Nasıl olur sizce?
Kür içi ve sonrası MCT & PCT kategorisinde (140 puan)
düzenledi | 176 gösterim

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Steroid Turkey ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
deneme
569 soru
941 cevap
592 yorum
1,897 üye